#مهسا_امینی

تماشا کنید: لبران جیمز به فورتنایت می‌پیوندد!

بسکتبالیست مشهور در بتل رویال

تریلر جدیدی از بازی محبوب فورتنایت منتشر شد و طی آن، معلوم شد که فردا یعنی ۱۴ ژوئیه (مصادف با ۲۳ تیر) اسکین لبران جیمز به فورتنایت اضافه می‌شود و با استفاده از آن می‌توانید به جنگ با دشمنان بروید و مقام اول را در این بتل رویال تصاحب نمایید.

لبران جیمز در واقع جدیدترین اسکین از سری icon این بازی به شمار می‌رود. بسکتبالیست مشهور شاغل در تیم لس آنجلس لیکرز و البته، ستاره‌ی فیلم Space Jam: A New Legacy همین چهارشنبه با لباس‌ها و ظاهر منحصر به فردش، پا به میدان بتل رویال می‌گذارد.

اسکین فورتنایت لبران جیمز شامل سه Outfit مختلف می‌شود و بازیکنان می‌توانند یکی از آنان را برای هر مسابقه، انتخاب کنند. در میان این Outfitها، یکی از آنان با تم Taco Tuesday است و دیگری نیز مربوط به فیلم Space Jam: A New Legacy می‌شود. همچنین شما می‌توانید این اسکین را به همراه یک Glider، یک pickaxe و ایموت Silencer را در یک باندل، خریداری نمایید.

جالب است بدانید که لبران جیمز تنها فرد مشهور بین‌المللی که وارد این بازی پرطرفدار شده، محسوب نمی‌شود. بازی فورتنایت تا به حال، میزبان استریمر‌هایی مثل نینجا، ورزشکارانی مثل نیمار جونیور، موزیسین‌هایی مثل مارشملو و ترویس اسکات بوده و کمپانی اپیک گیمز در زمینه‌ی اضافه کردن اسکین افراد مشهور و راضی کردن طرفداران این افراد، سنگ تمام گذاشته است.

شمارش معکوس برای این اسکین جذاب شروع شده و اسکین فورتنایت لبران جیمز از روز ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در فروشگاه این بازی، قابل خریداری خواهد بود.

نظر شما در مورد حضور King James در فورتنایت چیست؟ شما کدام اسکین فرد مشهور و یا کارکتر‌هایی از بازی‌ها، سریال‌ها و یا فیلم‌های مختلف را در فورتنایت بیشتر پسندیدید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا