شایعه: همکاری بین بازی‌های Fortnite و Among Us نزدیک است

همکاری که همه منتظرش بودند فرا می‌رسد؟

همکاری فورتنایت و آمونگ آس

همکاری میان دو بازی محبوب همیشه شگفت انگیز بوده و همه را به‌وجد می‌آورد. Fortnite در این امر بدون شک رتبه اول را در اختیار داشته و حالا به‌نظر باید منتظر همکاری آن‌ها با بازی دوست داشتنی Among Us باشیم.

یکی از همکاری‌های میان بازی‌های ویدیویی که همیشه طرفداران از آن حمایت کرده و به دنبال آن بودند، همکاری میان بازی فورتنایت و Among Us بوده که به‌نظر به‌زودی باید منتظر رخ دادن آن باشیم. بر اساس محبوبیت بیش از حد هردو بازی، بسیاری فکر می‌کردند که این اتفاق بسیار زودتر از این دوران رخ دهد که تابدین لحظه اینگونه نشده است. عبارات و جملاتی که به تازگی از فایل‌های منتشر نشده بازی فورتنایت کشف شده‌اند، به‌طور مستقیم به بازی آمونگ آس مرتبط هستند، بااین حال ما هنوز نمی‌دانیم استودیو اپیک گیمز چه برنامه‌هایی در سر دارد.

شخصی با نام HYPEX که از معتبرترین افشاگران اخبار بازی فورتنایت قلمداد می‌شود، برخی اطلاعات در این باره را با ما به‌اشتراک گذاشته است. درمیان این فایل‌ها، فایلی با نام «Mole» وجود داشته که در آن به‌وفور کلمه «Tasks» مشاهده شده که بدون شک تمام کسانی که عنوان آمونگ آس را تجربه کرده‌اند با این عبارت آشنا هستند. از سوی دیگر عبارت «The Loop» نیز در این فایل‌ها موجود بوده که بیشتر مرتبط با بازی فورتنایت است.

HYPEX طی توییتی در صفحه خود نوشت:

همکاری فورتنایت و امانگ آس در آینده. درحال حاضر فایلی با نام «Mole» یا به عبارت دیگر Imposter وجود داشته و در آن عباراتی مانند Electrical، Cafeteria، Tasks، Sabotage، Factory، Repair، Lab، Visitor CSI، Weapons Lab، Island Monitoring، Security و The Loop مشاهده شده است. وجود عباراتی چون Visitor CSI و The Loop همچنین می‌توانند به IO Office در بازی فورتنایت اشاره داشتند. ما باید صبر کنیم و ببینیم قرار است چه اتفاقی رخ دهد، ولی این فایل‌ها و عبارات بدون شک با بازی امانگ آس مرتبط هستند.

در نگاه اول ما با همکاری میان این دو بازی سروکار داریم، ولی اینکه همکاری میان این دو تا چه حد و چگونه خواهد بود پرسش اصلی ماست. ما می‌دانیم که شمایل ظاهری کاراکترهای بازی Among Us با شمایل کاراکترهای فورتنایت همخوانی ندارند، از سوی دیگر بازی فورتنایت با عناوینی همکاری داشته که احتمال همکاری با آن‌ها نسبت به امانگ آس بسیار کم‌تر بوده است، پس فورتنایت می‌تواند کاری که باید انجام شود را انجام دهد.

در سمت دیگر برخی افراد معتقدند چگونه عنوانی مانند Call of Duty: Black Ops Cold War توانسته مدی شبیه به بازی Among Us و برگرفته از آن طراحی کند، فورتنایت از پس این کار بر نیاید؟ پیش‌تر نیز ما در بازی فورتنایت شاهد مد «The Spy Within» بودیم که بسیار به کلیت بازی Among Us نزدیک بود. در حال حاضر هیچکس اطلاع ندارد که همکاری میان امانگ آس و فورتنایت چه زمانی رخ می‌دهد و حداقل باید تا پایان تمام مراسم‌های مرتبط با کنسرت آریانا گرانده در بازی فورتنایت منتظر بمانیم. شما چه فکری می‌کنید؟ فکر می‌کنید همکاری این دو بازی هیجان‌انگیز است؟ انتظار دارید چه چیزهایی طی این همکاری به بازی فورتنایت افزوده شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا