بازی Dirt 5 به‌صورت رایگان برای پلی‌استیشن 5 ارتقا پیدا می‌کند

تریلر لو رفته توسط کدمسترز حذف شد

DIRT 5

ویدیوی لو رفته‌ی اخیر بازی Dirt 5، از ارتقای رایگان این بازی برای کنسول‌های نسل بعد خبر می‌دهد.

طبق اطلاعات منتشر شده از پلی‌استیشن یونیورس (PlayStation Universe) اخیرا تریلری از بازی Dirt 5 منتشر شده که استودیوی کدمسترز (Codemasters) آن را حذف کرده است. با این حال اطلاعات فاش شده در این ویدیو از قابلیت ارتقای رایگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 این بازی مسابقه‌ای، به کنسول نسل بعدی سونی خبر داده است. در حالی که با نزدیک شدن به عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی، عده‌ی زیادی نگران این مسئله هستند که در صورت خریداری بازی‌های موردعلاقه‌ی خود برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4، این بازی‌ها در ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 چگونه در دسترس قرار می‌گیرند و از لحاظ کیفی به کنسول‌های نسل بعد ارتقا پیدا می‌کنند، توسعه دهندگان در تلاش هستند تا بازی‌های نسل فعلی را با کنسول‌های نسل نهم سازگار کنند.

دیوید اسپرین‌گیت که به ‌عنوان کارگردان فنی در استودیوی بازی‌سازی کدمسترز مشغول به کار است، چندی پیش مصاحبه‌ای با وب سایت Xbox Wire انجام داد و در مورد نرخ فریم این بازی هیجان‌انگیز روی ایکس‌باکس سری ایکس صحبت کرد. طبق صحبت‌های اسپرین‌گیت، این بازی روی کنسول جدید مایکروسافت با نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود. همچنین، اخیرا استودیوی کدمسترز به صورت رسمی اعلام کرده بازی Dirt 5 روی کنسول پلی استیشن 5 همچون رقیب خود، ایکس‌باکس سری ایکس، با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. از سوی دیگر، توسعه‌دهندگان به‌خاطر طراحی و ساخت کنترلر DualSense از سونی قدردانی و اعلام کرده‌اند این کنترلر برای بازی‌های مسابقه‌ای کاملا مناسب است.

بازی هیجان‌انگیز و جذاب Dirt 5 قرار است در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ (مصادف با ۹ اکتبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. علاوه‌بر این، استودیوی کدمسترز قصد دارد این بازی را برای کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت، یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، هم عرضه کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا