#مهسا_امینی

بازی League of Legends: Wild Rift برای سیستم عامل iOS منتشر می‌شود

در کنفرانس اخیر اپل و معرفی آیفون 12 چه گذشت؟

League of Legends: Wild Rift برای سیستم عامل iOS

توسعه‌دهندگان از عرضه‌ی League of Legends: Wild Rift برای سیستم عامل iOS خبر داده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، به تازگی شاهد برگزاری کنفرانس اپل و معرفی گوشی‌های آیفون 12، آیفون 12 مینی، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس بودیم. این مراسم که Hi, Speed نام داشت، با محوریت معرفی این گوشی‌ها و ویژگی آن‌ها برگزار شد. علاوه‌بر این، در Hi, Speed شاهد معرفی بازی League of Legends: Wild Rift هم بودیم.

به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی محبوب League of Legends، استودیوی بازی‌سازی رایوت گیمز، قصد دارند این عنوان را توسعه‌دهند و بین گیمرهای پلتفرم‌ موبایل، به واسطه‌ی League of Legends: Wild Rift طرفداران خود را پیدا کنند. از سوی دیگر، رسانه‌ی وایرد می‌گوید چیپ جدید آیفون 12 قدرت مورد نیاز برای اجرای ایده‌آل یک بازی مثل League of Legends: Wild Rift را به کاربرانش می‌دهد. پس احتمال دارد به زودی شاهد انتشار بازی‌های بزرگ دیگری مثل League of Legends: Wild Rift برای آیفون 12 باشیم.

League of Legends: Wild Rift برای سیستم عامل iOS

سری League of Legends از عناوین محبوب و پرطرفداری به شمار می‌رود که به طور روزانه، بازیکن‌های زیادی به تجربه‌ی آن مشغول هستند. این بازی در سبک موبا توسط رایوت گیمز توسعه یافته است. این بازی رایگان بوده و بازیکنان می‌توانند برای بهبود ظاهر و مهارت‌های شخصیت‌های خود، آیتم‌های موجود در فروشگاه را خریداری کنند. سازندگان برای توسعه‌ی محیط و کاراکترهای بازی League of Legends از عناصر استیم‌پانک، لاوکرفت و شمشیر و جادوگری الهام گرفته‌اند. این عنوان موبا هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و به زودی نسخه‌ی موبایلی آن تحت عنوان League of Legends: Wild Rift، برای سیستم عامل iOS منتشر می‌شود. البته، تاریخ عرضه هنوز اعلام نشده است.

اگر علاقه‌ دارید تا درمورد کنفرانس اخیر اپل و ویژگی‌های آیفون 12، آیفون 12 مینی، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس بیشتر بدانید، می‌توانید خبر مربوط به آن را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا