فصل دهم بازی League of Legends به زودی شروع می‌شود

منتظر به‌روزرسانی جدید این بازی باشید

فصل دهم بازی League of Legends

Riot Games به زودی فصل دهم بازی League of Legends را آغاز خواهد کرد. همچنین دو روز قبل از آن به‎‌روزرسانی جدیدی برای بازی عرضه خواهد شد.

سال ۲۰۰۹ بود که Riot Games بازی مشهور League of Legends را عرضه کرد و از همان زمان تا کنون یکی از مطرح‌ترین بازی‌های ساخته شده به حساب می‌آمد. همانطور که می‌دانید اکثر بازی‌های آنلاین که حالت رقابتی داشته باشند شامل بخش رنک هم می‌شوند که با آن بازیکنان می‌توانند سطح خود را پیدا کنند. سازندگان این سبک بازی‌ها هم برای عناوین خود فصل‌هایی برنامه ریزی می‌کنند که در سر هر فصل رنک‌ها دوباره شروع شود و به‌روزرسانی جدید سبک گیم‌پلی بازی را تغییر دهد. Riot Games برای بازی League of Legends این فصل‌ها را به شکل سالانه در نظر گرفته و در اوایل سال جدید میلادی فصل جدیدی منتشر می‌کند.

فصل دهم بازی League of Legends هم در راه و قرار است در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۸ (۱۰ ژانویه ۲۰۲۰) آغاز شود. Riot Games این خبر را در حساب رسمی توییتر خود همراه با دو عکس منتشر کرد. یکی از عکس‌ها چمپیون Urgot را نشان می‌دهد که در حال استفاده از زنجیر‌های خود بوده و روی عکس نوشته شده «در ۵ روز، ما آن‌ها را شکست می‌دهیم». عکس دیگر یک تصویر ساده است که به تاریخ شروع فصل جدید اشاره می‌کند.

دقیقا مانند فصل نهم، این فصل هم شامل شروع دوباره رنک است و بازیکن بعد از انجام یک بازی یک رنک موقت دریافت می‌کند و سپس باید هشت بازی انجام دهد تا رنک اصلی او مشخص شود. لازم به ذکر است در راستای رنک جدید و دو روز قبل از انتشار آن یعنی در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۸ (۸ ژانویه ۲۰۲۰) به‌روزرسانی جدید برای این بازی خواهد شد که شامل اسکین‌های جدید The Mecha Kingdom و چمپیون تازه به نام SETT می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا