1%
  • 0/10

سرانجام مشخص شد چرا پل واکر نقش سوپرمن را نپذیرفت!

او قرارداد ۱۰ میلیون دلاری را رد کرد!

سرانجام مشخص شد چرا پل واکر نقش سوپرمن را نپذیرفت! ۰ ۲۷ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک

در حالی که نزدیک به دو دهه می‌گذرد، به لطف مستند I Am Paul Walker فاش شده چرا پل واکر نقش سوپرمن را نپذیرفت.

پل واکر (Paul Walker) یک بازیگر فیلم‌های اکشن بود که با ایفای نقش برایان اوکانر در مجموعه سریع و خشن (Fast & Furious) توانست به محبوبیت بسیار بالایی در سراسر جهان دست یابد. او قبل از مرگ در سال ۲۰۱۳ میلادی در آثار اکشن دیگری هم حضور یافته بود اما طرفداران هیچ وقت فرصت نکردند او را با یک لباس ابرقهرمانی ببینند.

مستند I Am Paul Walker اخیراً از شبکه The CW روی آنتن رفت و در بخشی از آن شایعه پیشنهاد نقش سوپرمن به پل واکر در اوایل قرن بیست و یک میلادی تایید شده است. طبق توضیحات مت لوبر (Matt Luber)، مدیر برنامه‌های بازیگر آمریکایی، او بیشترین شانس را در میان گزینه‌های دیگر داشت و حتی بصورت آزمایشی لباس را به تن کرد:

او برای نقش سوپرمن تست بازیگری داد. فکر می‌کنم رقم قرارداد ۱۰ میلیون دلار بود و از بیشترین شانس برخوردار بود. به ایفای این نقش تمایل داشت و به آن فکر می‌کرد.

البته می‌دانستم نمی‌خواهد در سه یا چهار فیلم سوپرمن ایفای نقش کند. نمی‌خواست برای بقیه عمرش سوپرمن باشد.

با توجه به گفته‌های مدیر برنامه‌ها، پل واکر پس از پوشیدن لباس سوپرمن دیگر تمایلی برای ایفای نقش آن نداشت و تصمیم نهایی‌اش را گرفت. مت لوبر جملات واکر فقید را اینطور به یاد می‌آورد:

حرف S روی قفسه سینه‌ام هست، شنل دارم، بوت دارم…این من نیستم. من از اینجا می‌زنم بیرون. باید بروم. لعنت به تو.

پس از موفقیت‌های فیلم‌های سوپرمن در دهه ۸۰ میلادی، وارنر اوایل قرن بیست و یک تصمیم گرفته بود فیلم‌های جدیدی را با محوریت این ابرقهرمان بسازد. تلاش‌های استودیو آمریکایی نهایتاً به Superman Returns منجر شد که سال ۲۰۰۶ روی آنتن آمد. با وجود نقدهای مثبت، این فیلم در باکس آفیس مورد استقبال قرار نگرفت تا ساخت دنباله‌اش متنفی شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments