کارگردان‌های جدید سریال The Last of Us محصول شبکه HBO معرفی شدند

حضور یک کارگردان ایرانی در تیم تولید

کارگردان‌های جدید سریال The Last of Us

به تازگی اعلام شده که یاسمیلا ژبانیچ و علی عباسی، به‌عنوان کارگردان‌های جدید سریال The Last of Us به جمع عوامل تولید پیوسته‌اند. این مجموعه‌ی تلویزیونی که پدرو پاسکال و بلا رمزی را به عنوان بازیگران اصلی خود دارد، از شبکه‌ی HBO پخش خواهد شد.

اقتباس تلویزیونی مورد انتظار شبکه‌ی HBO از بازی تحسین شده‌ی The Last of Us، ساخته‌ی استودیوی Naughty Dog که دو تا از بازیگران سریال Game of Thrones یعنی پدرو پاسکال و بلا رمزی در آن نقش دو شخصیت جوئل و الی را ایفا می‌کنند، به‌زودی جلوی دوربین می‌رود. مدتی پیش گابریل لونا، بازیگر سریال Agents of S.H.I.E.L.D. به عنوان بازیگر نقش تامی که برادر جوئل است، معرفی شد. همچنین کریگ مازین، خالق مینی‌سریال موفق Chernobyl نیز شورانر این مجموعه است و خالق، نویسنده و کارگردان بازی The Last of Us یعنی نیل دراکمن نیز در جمع تیم تولید این سریال حضور دارد.

حالا به تازگی رسانه‌ی Variety کارگردان‌های جدید سریال The Last of Us را معرفی کرده است. طبق گفته‌ی این وب‌سایت یاسمیلا ژبانیچ، کارگردان اهل کشور بوسنی و هرزگوین که پیش از این فیلم‌هایی از جمله Quo Vadis, Aida? ، Love Island و For Those Who Can Tell No Tales را ساخته بود، به همراه علی عباسی کارگردان ایرانی-سوئدی فیلم‌های Shelly و Border، دو کارگردان جدید این مجموعه‌ی تلویزیونی هستند. پیش از این اعلام شده بود که کانتمیر بالاگوف، کارگردان روسی فیلم‌های Closeness و Beanpole قسمت پایلوت این سریال را کارگردانی می‌کند، همچنین یوهان رنک نیز که قبلا سریال Chernobyl را کارگردانی کرده بود نیز احتمالا هدایت چند قسمت از The Last of Us را بر عهده داشته باشد. شاید حتی خود کریگ مازین یا نیل دراکمن نیز بخواهند قسمت‌هایی از این مجموعه را کارگردانی کنند.

هنوز مشخص نیست که هر کدام از کارگردانی‌های سریال The Last of Us چند قسمت از آن را کارگردانی خواهند کرد، اما باید گفت که شبکه‌ی HBO برای تولید آن کارگردان‌های بزرگی و بااستعدادی را دور هم جمع کرده است. فیلمبرداری سریال The Last of Us از تابستان سال میلادی جاری در کلگری، بزرگ‌ترین شهر استان آلبرتا در کشور کانادا آغاز خواهد شد و احتمالا برای پخش در سال میلادی آینده آماده خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا