مینگ‌چی کو؛ اپل اوایل ۲۰۲۴ از آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی رونمایی می‌کند

آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی

طبق گفته‌های مینگ‌چی کو، از تحلیل‌گران نام‌آشنای اپل، ظاهرا این شرکت قصد دارد اوایل سال آینده از آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی رونمایی کند.

اپل اواخر سال ۲۰۲۳ هیچ رویدادی جهت رونمایی از آیپدهای خود برگزار نکرد. اتفاقی که به لطف افشاگران و تحلیل‌گران مختلف از قبل هم می‌دانستیم بعید است رخ دهد. اما حالا مینگ‌چی کو که یکی از موثق‌ترین منابع خبری محصولات اپل محسوب می‌شود مدعی شده این شرکت می‌خواهد اوایل سال آینده از آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی رونمایی کند.

این تبلت ۱۲٫۹ اینچی جدید قرار است در کنار یک مدل رفرش‌شده ۱۰٫۹ اینچی آیپد ایر راهی بازار شود که گفته می‌شود پردازنده‌ی بهتری خواهد داشت و در سه ماه نخست سال ۲۰۲۳ هم به تولید انبوه خواهد رسید. در نتیجه انتظار می‌رود اواخیر سه ماه نخست یا اوایل سه ماه دوم ۲۰۲۴ رسما راهی بازار شود.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی کو، آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی قرار است نمایشگری با پنل LCD داشته باشد که خبری از فناوری مینی‌LED در آن نیست در حالی که در آیپد پروهای کنونی چنین فناوری را مشاهده می‌کنیم. اما به لطف فناوری اکسید مشابه به کار رفته در پنل، شما در مقایسه با آیپد ایر ۱۰٫۹ اینچی کنونی تصاویر را با کیفیت بیشتر و جذاب‌تری مشاهده خواهید کرد.

آیپد پرو با نمایشگر ۱۱ و ۱۳ اینچی OLED هم قرار است به فهرست آیپدهای سال ۲۰۲۴ اضافه شود. محصولی که گفته می‌شود تراشه‌های سری M3 را به عنوان قلب تپنده در خود خواهد داشت و این یعنی باید شاهد پیشرفت بزرگی از لحاظ قدرت سخت‌افزاری در آیپدهای نسل بعد باشیم.

طبق گفته‌های مارک گورمن، ظاهرا اپل برای آیپدهای ارزان‌قیمت و میان‌رده هم برنامه دارد و قصد دارد آن‌ها را در ماه مارس ۲۰۲۴ راهی بازار کند. این تبلت‌ها شامل آیپد مینی و البته آیپد ایر خواهند بود که گفته می‌شود تراشه‌ی A16 و M2 را به عنوان قلب تپنده در خود خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا