1%
  • 0/10

نقش غیرمنتظره مستر بیست در Kung Fu Panda 4 مشخص شد

مستر بیست و کمئوهای غافلگیرکننده

نقش غیرمنتظره مستر بیست در Kung Fu Panda  4 مشخص شد ۱۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
مستر بیست در Kung Fu Panda 4

همزمان با آغاز اکران گسترده در سینماهای ایالات متحده آمریکا، نقش غیرمنتظره مستر بیست در Kung Fu Panda 4 اعلام شد.

پاندای کونگ فوکار پس از نزدیک به ۸ سال با انیمیشن Kung Fu Panda 4 به سینما بازگشته است.  جک بلک (Jack Black)، داستین هافمن (Dustin Hoffman) و برایان کرانستون (Bryan Cranston) بار دیگر بعنوان پو، مستر شیفو، ژِن و پدر واقعی پو صداپیشگی کرده‌اند. از نام‌های جدید تیم هم می‌توان به آکوافینا (Awkwafina) و وایولا دیویس (Viola Davis) اشاره کرد.

همزمان با شروع اکران عمومی، نقش غیرمنتظره مستر بیست در Kung Fu Panda 4 اعلام شد. مستر بیت (Mr. Beast) یک یوتیوبر بسیار مشهور بوده و با انتشار ویدیویی در اکانت اینستاگرام خود، فاش ساخت وظیفه صداپیشگی شخصیت پاندا پیگ (Panda Pig) را بر عهده داشت. او در واقع یک خوک بوده که لباس پانداها را به تن کرده و جمله مشهور «اسکادوش» را به زبان می‌آورد؛ جمله‌ای که همراه با قسمت اول مجموعه به شهرت زیادی رسید.

ویدیویی که مستر بیست به اشتراک گذاشته، تماس ویدیویی او و جک بلک، صداپیشه نقش اصلی از طریق نرم افزار FaceTime است. او بعنوان تست بازیگری و صداپیشگی، کلمه اسکادوش را با لحن‌های مختلف به زبان می‌آورد تا بلک از مستعد بودنش مطمئن شود. در ضمن، انیمیشن Kung Fu Panda 4 اولین تجربه مستر بیست نبوده و Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem را در هم در پرونده هنری خود دارد.

چرا مستر بیست در Kung Fu Panda 4 بسیار کوتاه است؟

حضور مستر بیست در Kung Fu Panda 4 را باید یک کمئو یا حضوری افتخاری دانست؛ زیرا مدت زمان حضورش به هیچ وجه طولانی نیست. یونیورسال پیکچرز احتمالاً می‌خواسته طرفداران او را به سالن‌های اکران آورده و از این طریق به سوددهی بیشتری برسد. هر چند، از آنجایی که مستر بیست یک صداپیشه حرفه‌ای نبوده، مجبور شدند نقشی کوتاه را به او بسپارند.

تاریخ انتشار نسخه بلوری Kung Fu Panda 4 در حال حاضر مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments