#مهسا_امینی

تریلر گیم‌پلی Knockout City در State of Play به نمایش درآمد

این تریلر ما را بیشتر با حال و هوای بازی آشنا می‌کند

تریلر گیم‌پلی Knockout City در State of Play به نمایش درآمد عرفان بدری ۱ ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

تریلر گیم‌پلی Knockout City در جریان اولین رویداد State of Play سال ۲۰۲۱ به نمایش درآمد. این تریلر به حالت‌های مختلف قابل بازی، نقشه‌ها، عناصر محیطی و مکانیک‌هایی که برای گیم‌پلی طراحی شده‌اند می‌پردازد و به خوبی ما را با حال و هوای این عنوان آشنا می‌کند.

بازی ورزشی چندنفره‌ی جدید شرکت Electronic Arts که توسط Velan Studios، سازنده‌ی بازی واقعیت ترکیبی Mario Kart Live: Home Circuit در حال توسعه است، با الهام از وسطی (Dodgeball) طراحی شده و در آن شاهد رقابت‌های تیمی میان بازیکن‌ها هستیم.

اکنون تریلر گیم‌پلی Knockout City در رویداد اخیر State of Play نمایش داده شده که به خوبی ما را با مسابقات و حال و هوای این عنوان هیجان‌انگیز آشنا می‌کند. در این تریلر نقشه‌های بازی نشان داده می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد و با رویکرد متفاوتی طراحی شده‌اند، همین باعث شده تا در نقشه‌های مختلف، شاهد تنوع زیادی در گیم‌پلی باشیم. علاوه بر این‌ها این تریلر تعدادی از حالت‌های قابل بازی و مکانیک‌های گیم‌پلی این عنوان را نیز نشان می‌دهد.

بازی Knockout City در تاریخ ۲۱ مه ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، البته پیش از عرضه، این عنوان یک بتای آزمایشی خواهد داشت که برای دسترسی پیدا کردن به آن می‌توانید همین حالا در سایت بازی ثبت نام کنید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا