اکران آنلاین فیلم سینمایی خروج به پایان رسید

پخش در شبکه‌ی نمایش خانگی شروع شد

فیلم سینمایی خروج

پس از گذشت ۳۰ روز از اکران آنلاین فیلم سینمایی خروج، این اثر جدید ابراهیم حاتمی‌کیا قرار است در شبکه‌ی نمایش خانگی منتشر شود.

فیلم خروج، ساخته‌ی ابراهیم حاتمی‌کیا، سال گذشته در سی‌ و هشتمین جشنواره‌ی فیلم فجر معرفی و تبدیل به یکی از مهم‌ترین فیلم‌های تولید شده‌ی سینمای ایران در سال ۹۸ شد. اخیرا به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های زیادی در سراسر دنیا اعمال شده که یکی از آن‌ها تعطیلی سینماها است. در پی این مسئله، اکران عمومی فیلم خروج در سینماهای کشور اتفاق نیفتاد و سازمان هنری رسانه‌ای اوج این فیلم را به صورت آنلاین منتشر کرد.

دو فیلم خروج و طلا پس از شیوع کرونا به صورت آنلاین و به مدت ۳۰ روز در فیلیمو و نماوا نمایش داده شدند. این دو فیلم با توجه به تازه بودن بستر آنلاین و سرویس‌های وی‌اودی در کشور، توانستند در مجموع بیش از ۲۸۱ هزار بلیط بفروشند. از طرفی دیگر، با پایان یافتن دوره‌ی اکران آنلاین این دو فیلم، قرار است خروج و طلا به شبکه‌ی نمایش خانگی بیایند. جالب است بدانید این دو عنوان روی هم رفته توانسته‌‌اند بیش از ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش داشته باشند که با توجه به شرایط موجود و تعطیلی سینماها، رقم قابل قبولی محسوب می‌شود. با در نظر گرفتن معیار سنجش تعداد تماشاگر که به ازای هر بلیت ۲.۵ نفر حساب می‌شود، می‌توان تخمین زد که حداقل ۷۰۰ هزار نفر فیلم خروج را تماشا کرده‌اند.

داستان این فیلم از نقطه‌ای آغاز می‌شود که به علت یک اشتباه از سمت شرکت سهامی آب، محصولات زمین‌های زراعی‌ عده‌ی زیادی از کشاورزان از دست می‌رود و آن‌ها وقتی می‌بینند که کسی پاسخگو نیست، تصمیم می‌گیرند به سراغ رئیس جمهور بروند تا شکایتشان را اعلام کنند. از بازیگران فیلم سینمایی خروج می‌توان به فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا، گیتی قاسمی و جهانگیر الماسی اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا