1%
  • 0/10

اکران فیلم Fatherhood به تهیه‌کنندگی کوین هارت، ۸ ماه به تعویق افتاد!

سال ۲۰۲۱ میلادی را با یک فیلم درام آغاز کنید

اکران فیلم Fatherhood به تهیه‌کنندگی کوین هارت، ۸ ماه به تعویق افتاد! ۰ ۱۹ دی ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
اکران فیلم Fatherhood

شرکت سونی طی تصمیمی غیر منتظره، تاریخ اکران فیلم Fatherhood را ۸ ماه به تعویق انداخت تا در روزهای آغازین سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد اولین ساخته‌ی کوین هارت، کمدین مشهور سیاه جرعه باشیم.

فیلم Fatherhood اثری درام به‌حساب می‌آید که قرار است بر اساس یک داستان واقعی، ساخته شود. اتفاقات این فیلم، تولد فرزندی را روایت می‌کند که به هنگام تولد، مادرش از دنیا می‌رود. مشقت‌های پدر و فرزند برای عبور از چالش‌های مختلف زندگی، هسته‌ی اصلی این اثر به‌شمار می‌رود و همین مسئله باعث شده تا فیلم Fatherhood یکی از مورد انتظارترین آثار درام برای علاقه‌مندان به سینما در ماه‌های آتی باشد.

از مهم‌ترین نکات جالب توجه راجع به این فیلم، حضور کوین هارت (Kevin Hart) به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی این اثر است. همان‌طور که می‌دانید کوین هارت ۴۰ ساله یکی از مشهورترین و در عین حال محبوب‌ترین کمدین‌های عرصه فیلم و سریال و همچنین استندآپ کمدی محسوب می‌شود و تهیه‌کنندگی یک فیلم درام آن هم براساس داستانی واقعی، دقیقا همان مسئله‌ای است که باعث می‌شود فیلم Fatherhood بیشتر از هر دلیل دیگری در راس توجهات قرار بگیرد.

در ابتدا قرار بود که اپریل سال جاری، این درام آمریکایی روی پرده‌های سینما برود اما همان‌طور که پیش از این هم اشاره شد، شرکت سونی تصمیم گرفت تا تاریخ اکران فیلم Fatherhood به تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی (مصادق با ۱۹ دی ۱۳۹۹) موکول شود. هنوز دلیل مشخص و رسمی‌ای برای شرح این تاخیر از سوی شرکت سونی پیکچرز اعلام نشده است.

لازم به ذکر است که برای ساخت این فیلم، پاول وایتز روی صندلی کارگردانی آن می‌نشیند. از جمله بازیگران فیلم Fatherhood هم می‌توان به کوین هارت، ملودی هورد، الفری وودارد، لیل رل هووری، پائول ریزر و دی‌واندا وایز اشاره کرد.

نظر شما در رابطه با این اثر چیست؟ فکر می‌کنید تهیه‌کنندگی فیلمی درام توسط یک کمدین می‎‌تواند منجر به ساخت اثری موفق و تحسین‌برانگیز شود؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments