#مهسا_امینی

شارلیز ترون به تیم بازیگری The School for Good and Evil پیوست

این اثر برای نتفلیکس ساخته می‌شود

شارلیز ترون به تیم بازیگری The School for Good and Evil پیوست سورنا رضایی ۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹
تیم بازیگری The School for Good and Evil

با توجه به بیانیه‌ی کوتاهی که از سوی یکی از دست‌اندرکاران منتشر شده، شالیز ترون به تیم بازیگری The School for Good and Evil پیوسته است.

سومن چینانی (Soman Chainani)، یک فیلمساز و نویسنده‌ی آمریکایی است که به واسطه‌ی The School for Good and Evil موفق شد نامی برای خود در میان علاقه‌مندان به کتاب دست و پا کند. این مجموعه روی دو دوست صمیمی به نام‌های سوفیا و آگاتا تمرکز دارد که در موسسه‌ایی جادویی به نام «مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها» تحصیل می‌کنند. این مدرسه به دانش‌آموزان یاد می‌دهد در داستان خودشان قهرمان یا شرور باشند. اولین قسمت مجموعه در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد و به واسطه‌ی عملکرد عالی خود، توجه تهیه‌کنندگان مختلفی را جلب کرد. نهایتا یونیورسال پیکچرز موفق شد امتیاز ساخت فیلم سینمایی بر اساس آن را به دست بیاورد.

نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ میلادی اعلام کرد امتیاز ساخت The School for Good and Evil را از یونیورسال پیکچرز گرفته و حالا وظیفه‌ی ساخت را به دوش می‌کشد. همزمان با رسانه‌ای شدن این خبر، پاول فیگ (Paul Feig) به عنوان کارگردان انتخاب شد. او اواخر دهه‌ی ۸۰ به عنوان بازیگر و کارگردان به حوزه‌های سینما و تلویزیون ورود پیدا کرد. فیگ طی سال‌های اخیر در ساخت آثار متعددی مشارکت داشته که از شاخص‌ترینشان می‌توان به Ghostbusters 2016 و Last Christmas اشاره کرد. مورد اول به یک شکست تبدیل شد اما مورد دوم به موفقیت‌های نسبی‌ای دست یافت. در ضمن، از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد، فیلمبرداری مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها در استودیوی بلفست هاربر واقع در ایرلند شمالی صورت می‌گیرد.

پاول فیگ با انتشار یک متن کوتاه از طریق حساب کاربری خود در توییتر، از پیوستن شارلیز ترون (Charlize Theron) و کری واشنگتن (Kerry Washington) به تیم بازیگری The School for Good and Evil خبر داده است. او همچنین اعلام کرد ترون به عنوان خانم لسو و واشنگتن هم به عنوان پروفسور داوی جلوی دوربین ظاهر خواهند شد. خانم لسو مدیریت دانش‌آموزانی که می‌خواهند شرور باشند و پرفسور داوی هم مدیریت دانش‌آموزانی که می‌خواهند قهرمان باشند را بر عهده دارند. در ادامه می‌توانید توییت فیگ را مشاهده کنید:

می‌دانم در چه مدرسه‌ای ثبت نام می‌کنم. با خوشحالی و هیجان بسیار ورود شارلیز ترون و کری واشنگتن به مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها را خوشامد می‌گویم. همگی آماده شوید.

شارلیز ترون و کری واشنگتن، تنها بازیگرانی نیستند که حضورشان در The School for Good and Evil قطعی شده است. پیش از این، سوفیا وایلی (Sofia Wylie) و سوفیا ان کوروسو (Sophia Anne Caruso) به تیم تولید پیوسته بودند. وایلی نقش آگاتا و کوروسو هم نقش سوفیا را ایفا می‌کنند. طبق اطلاعات موجود از داستان فیلم، آن دو توسط افرادی دزدیده شده و به مدرسه‌ای برای خوب‌ها و بدها برده می‌شوند. آگاتا خود را برای پیوستن به شرورها و سوفیا خود را برای پیوستن به قهرمان‌ها مناسب می‌بیند اما پس از پیوستن به گروه‌ها متوجه‌ی انتخاب اشتباه خود می‌شوند.

از دیگر دست‌اندرکاران می‌توان به دیوید مگی (David Magee) و لائورا سولن (Laura Solon) اشاره کرد که مشترکا فیلمنامه را نوشتند. سومن چینانی هم به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی روی روند ساخت نظارت دارد. در ضمن، The School for Good and Evil برای انتشار در تاریخ نامشخصی از سال آتی میلادی برنامه‌ریزی شده است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا