کارگردان Fast & Furious 9 از دلیل بازگشت یک شخصیت قدیمی می‌گوید

تریلر جدید F9 سوالات جالبی را برای مخاطب ایجاد می‌کند

کارگردان Fast & Furious 9

«جاستین لین» کارگردان فیلم Fast & Furious 9 در مصاحبه‌ای، به جزئیات بازگشت یکی از شخصیت‌های قدیمی مجموعه در قسمت جدید پرداخت.

تریلر جدید قسمت نهم در کنار نمایش صحنه‌های هیجان‌انگیز، غافل‌گیری‌هایی به همراه داشت که مهم‌ترین‌شان در انتها رخ داد؛ شخصیت Han که تا پیش از این فکر می‌کردیم مرده است، در انتهای تریلر حضور یافت. شخصیت هان اولین بار در قسمت سوم یعنی Tokyo Drift به مخاطب معرفی شد که البته در همان فیلم هم (به ظاهر) در یک تصادف کشته شد. قسمت‌های پنجم و ششم هم به عنوان پیش‌درآمد ما را بیشتر با این شخصیت آشنا کردند اما حالا مشخص شد که هان نمرده و کاملا زنده و سرحال است.

حال این سوال مهم برای مخاطبان و طرفداران مجموعه مطرح شده است که هان چگونه می‌تواند زنده باشد؟ «جاستین لین» کارگردان Fast & Furious 9 که سابقه‌ی کارگردانی قسمت‌های سوم تا ششم را دارد، در مصاحبه‌ای با سایت Entertainment Weekly به این قضیه پرداخته است.

او در مصاحبه به این نکته اشاره می‌کند که ارتباط شخصی عمیقی با این کاراکتر دارد. او عنوان کرد هنگامی که کار روی این مجموعه را شروع کرد، با چیزی به شهرت و بزرگی الان مواجه نبود. در نتیجه تمام تلاش خود را به کار می‌گرفت تا مخاطب را همراه کند. او اشاره کرد که با قسمت ششم و جدایی‌اش، خط داستانی شخصیت هان هم به انتها رسیده بود، اما اتفاقاتی که به مرور افتاد باعث شد تا لین به این فکر بیافتد که دوباره هان را برگرداند و به ابعاد بیشتری از او بپردازد.

جالب است بدانید که Tokyo Drift اولین حضور شخصیت Han Lue در سینما نیست. جاستین لین پیش از ورود به سری F&F در سال ۲۰۰۳ فیلمی با نام Better Luck Tomorrow ساخت که هان یکی از شخصیت‌های آن بود. لین هم تصمیم گرفت تا او را وارد سری «سریع و خشن» کند که نتیجه‌ی مثبتی در پی داشت.

فیلم سینمایی Fast & Furious 9 که با نام F9 هم شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا