بازی Call of Duty: WWII برای کاربران پلی‌استیشن پلاس رایگان شد

آیا بازی دوم Spider-Man خواهد بود؟

بازی Call of Duty: WWII برای کاربران پلی‌استیشن پلاس رایگان شد مهسا سپاهی ۰ ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی CoD: WWII

سونی قصد دارد بازی CoD: WWII را در ماه ژوئن به صورت رایگان در اختیار دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار دهد.

ماه گذشته شاهد رایگان شدن دو بازی سبک شبیه‌ساز Cities: Skylines و Farming Simulator 19 بودیم که توجه کاربران سرویس پلاس را چندان جلب نکرد. حالا بعد از گذشت یک ماه، سونی زودتر از موعد، بازی رایگان ماه ژوئن را به طرفداران عناوین تیراندازی و سری محبوب Call of Duty، وعده داده است.

طبق اخبار منتشر شده، اثر استودی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) به‌زودی برای پلی‌استیشن پلاس رایگان می‌شود. انتشار بازی Call of Duty: WWII به سال  ۲۰۱۷ برمی‌گردد و از آن زمان به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سری Call of Duty تبدیل شده است. این عنوان جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند و قرار است یکی از دو بازی رایگان ماه ژوئن باشد. البته سونی اعلام کرده این بازی چند روز زودتر و در تاریخ ۶ خرداد (مصادف با ۲۶ مه) در دسترس دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار می‌گیرد. همچنین، دومین بازی رایگان ماه ژوئن به‌زودی اعلام می‌شود و در تاریخ ۱۳ خرداد (مصادف با ۲ ژوئن) در دسترس قرار می‌گیرد.

همان‌طور که ذکر کردیم، عنوان بازی دوم نامشخص است. با این‌حال، اخیرا شایعاتی پیرامون عرضه‌ی رایگان بازی Spider-Man برای سرویس پرطرفدار سونی به گوش می‌رسد. علت این حدس هم قرارگیری نسخه‌ی استاندارد بازی Spider-Man در فروشگاه پلی‌استیشن به صورت رایگان است. البته هنوز شرکت سونی این صحبت‌ها را تایید نکرده و از عنوان بازی دوم اطلاع نداریم.

بازی Spider-Man در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 منتشر شد و توانست با جذب طرفداران بسیار، به فروش خوبی برسد. این عنوان اکشن ماجراجویی در سال اول انتشار خود به پرفروش‌ترین بازی سال در انگلیس تبدیل شد.

کاربران سرویس محبوب و پرطرفدار پلی‌استیشن پلاس می‌توانند بازی CoD: WWII را در تاریخ ۶ خرداد (مصادف با ۲۶ مه) بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا