انیمه جوجوتسو کایسن: قدرت اینو تاکوما چیست؟

انیمه جوجوتسو کایسن: قدرت اینو تاکوما چیست؟

جانوان خوش‌یمن

با تکنیک Auspicious Beasts Summon، اینو تاکوما در انیمه جوجوتسو کایسن یکی از قدرت‌مند‌ترین‌ها بوده که می‌تواند صدمات زیادی وارد کند.

جدا از چند استثنا، هر جادوگر و نفرین جوجوتسو در مجموعه مانگا و انیمه جوجوتسو کایسن یک تکنیک نفرین شده دارد. با استفاده از این تکنیک، آنها می‌توانند به درستی از انرژی نفرین شده خود برای رویارویی با دشمنان استفاده کنند. به دلیل تنوع بسیار زیاد تکنیک‌ها، تعداد بسیار کمی از جادوگران تکنیک‌های مشابهی دارند و اغلب به روش‌های مختلف کار می‌کنند.

تاکوما اینو(Takuma Ino) جادوگر جوجوتسو، از نزدیکان کنتو نانامی، و یکی از اعضای ارشد ایتادوری ومگومی در آرک شیبویا، سری جوجوتسو کایسن به تصویر کشیده شده است. اینو با معرفی تکنیک خود، احضار جانوران خوش‌یمن(Auspicious Beasts Summon) می‌تواند مبارزه کند. با این حال، چگونه تکنیک او واقعا کار می‌کند؟ با رسانه سرگرمی در معرفی و توضیح این تکنیک همراه باشید:

شخصیت اینو تاکوما

تاکوما اینو یک جادوگر جوجوتسو است که رفتاری شادتر از بقیه دارد. او یک جادوگر درجه دو است که اگر بخواهد به راحتی می تواند یک جادوگر نیمه درجه یک شود؛ با این حال، او به انجام کارها به روش صحیح اعتقاد دارد و قبل از حرکت به جلو، تأیید کنتو نانامی را می‌خواهد. اگرچه اینو باهوش‌ترین یا قوی‌ترین جادوگر نیست، اما همیشه مایل به یادگیری است و زمانی که لازم باشد، نقش رهبری را به عهده می‌گیرد. 

در آرک شیبویا، پس از مهر و موم شدن گوجو ساتورو، اینو، نانامی و مگومی به سمت ایتادوری به راه افتادند که مهر و موم شدن گوجو را فریاد می‌زد. نانامی پس از رسیدن به آنجا، ایتادوری و یوجی را به همراه اینو ترک کرد تا راهی برای از بین بردن پرده‌ایی که جادوگران را از شیبویا دور نگه می‌دارد، بیابد. اینو با به عهده گرفتن نقش رهبری خود، پسران را رهبری کرد و آنها کاربران نفرین‌ مسئول ایجاد پرده را یافتند. در حالی که با یکی از کاربران نفرین مبارزه می‌‌کرد، تکنیک نفرین شده خود را به نمایش گذاشت – احضار جانوران خوش‌یمن.

توضیح تکنیک احضار جانوران خوش‌یمن

تکنیک احضار جانوران خوش‌یمن یک تکنیک ذاتی است که کاربر را ملزم می‌کند تا صورتش را برای استفاده بپوشاند. اینو پس از پوشاندن صورت خود تبدیل به یک میدوم معنوی می‌شود که می‌تواند از توانایی‌های چهار جانور فرخنده به نام‌های کایچی، ریکی، کرین و ریو استفاده کند. تکنیک اینو با تکنیک‌های مشابهی مانند دستکاری نفرین یا تکنیک‌های شیکیگامی متفاوت است، زیرا اینو قادر به احضار هیچ یک از جانوران نیست. او فقط می‌تواند از توانایی‌های آنها استفاده کند که در او ظاهر می‌شوند.

با کایچی، اینو یک شاخ با طرح‌های تیره چرخان را احضار می‌کند. اینو اغلب از شاخ به عنوان یک پرتابه برای نبردهای دور تا میان برد استفاده می‌کند، زیرا پرتابه می‌تواند مستقیما به هدف برخورد کرده و هدف راهی برای فرار کردن ندارد. این شاخ که به عنوان یک موشک هدف قرار می‌گیرد، ردی از انرژی نفرین شده را در مسیر خود باقی می‌گذارد تا زمانی که به هدف خود برخورد کند. پس از اصابت به هدف، شاخ ناپدید می‌شود تا زمانی که کاربر دوباره آن را احضار کند. به غیر از آرک شیبویا، اینو همچنین در هنگام رژه شبانه صد شیاطین از کایچی استفاده می‌کند. در آنجا از کایچی استفاده کرد تا با یک ضربه روح نفرین شده بزرگی را نابود کند.

با ریکی، اینو قادر به احضار نوعی آب نفرین شده است که می توان از آن برای پوشاندن تمام قسمت‌های بدنش استفاده کرد. سپس از آن برای سر خوردن روی سطوح، کاهش اصطکاک و افزایش تحرک خود استفاده می کند. این قدرت به او اجازه می‌دهد تا به طور موثر به حملات جاخالی بدهد در حالی که ضربات قدرتمند خود را وارد می‌کند. توانایی کرین اینو، سومین جانور خوش‌یمن او، احساس درد او را از بین می‌برد. این در واقع چیزی شبیه دوپینگ داخل مغزی است، اما این تکنیک استقامت او را هم کاهش می‌دهد، و اینو هنوز از این تکنیک در مجموعه انیمه جوجوتسو کایسن استفاده نکرده است. در مورد ریو، اطلاعات کمی در مورد آن داریم، زیرا نقاب او به سرعت توسط نوه ننه اوگامی، که اکنون در تلاش برای استفاده از این تکنیک به توجی فوشیگورو تغییر شکل داده بود، برداشته شد.

تا کنون، تنها زمانی که تکنیک نفرین شده اینو در مجموعه انیمه جوجوتسو کایسن استفاده شده است، در آرک شیبویا بوده است. در آنجا، اینو از تکنیک خود علیه نوه اوگامی استفاده کرد. پس از فعال کردن تکنیک خود با گذاشتن یک ماسک، تمام بدن اینو با انرژی نفرین شده فزاینده پوشیده شد. او سپس به استفاده از توانایی‌های یکی از چهار جانور فرخنده، کایچی پرداخت. با استفاده از کایچی، اینو از شاخ احضار شده به عنوان پرتابه استفاده کرد. پس از آن، او از ریکی استفاده کرد تا بدنش را با آب نفرین شده بپوشاند و به او تحرک بیشتری بدهد. با استفاده از ریکی، اینو سپس با نوه اوگامی در یک نبرد نزدیک درگیر شد، جایی که او بر حریف خود غلبه کرد. دیگر جانوران فرخنده، کرین و ریو، هنوز توسط اینو در سری انیمه استفاده نشده‌اند.

محدودیت‌ها

برخی از تکنیک‌های نفرین شده، مانند گفتار نفرین‌شده توگه اینوماکی، دارای اشکالات و محدودیت‌هایی هستند و تکنیک اینو هم مشکلاتی دارد. وقتی اینو با نوه اوگامی روبرو شد، که اکنون بدن و توانایی فیزیکی توجی فوشی گورو داشت، اینو به سرعت بی‌حرکت شد. نوه اوگامی با برداشتن نقابش مانع از این شد که بتواند از تکنیک نفرین شده خود استفاده کند. از آنجایی که ماسک او پیش نیازی برای فعال کردن تکنیک نفرین شده‌اش است، اینو نتوانست کاری انجام دهد. تا اینجا، تکنیک نفرین شده اینو یکی از بزرگترین معایبی را دارد که تاکنون دیده شده است. از آنجایی که ماسک او بسیار قابل مشاهده است و در صورت نزدیک شدن به اندازه کافی به راحتی می توان آن را برداشت، تکنیک اینو به راحتی قابل رد است. با این حال، مانند بسیاری از چیزها در سری جوجوتسو کایسن، هر چه ریسک بالاتر باشد، قدرت هم بیشتر می‌شود.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا