منتظر حضور جوکر در Mortal Kombat 11 باشید

قابلیت کراس‌پلی برای بخش چندنفره در راه است

جوکر در Mortal Kombat 11

استودیوی NetherRealm سازنده‌ی عنوان Mortal Kombat 11 برای اولین بار ویدیویی از شخصیت جوکر در این بازی منتشر کرد.

قسمت یازدهم از سری «مورتال کامبت» همچون نسخه‌ی قبلی، کاراکترهایی اضافی در قالب DLC دریافت خواهد کرد. پیش از این شاهد نمایش کاراکترهایی همچون ترمیناتور و Sindel بودیم. حال در مراسم The Game Awards 2019 برای اولین بار، ویدیویی از کاراکتر مشهور و محبوب Joker به نمایش درآمد.

کاراکتر جوکر پیش از این در سه آثاری از NetherRealm شامل دو قسمت Injustice و Mortal Kombat Vs DC Universe حضور داشته است. چهره‌ی جوکر جدید تا حدی شبیه چهره‌اش در Injustice 2 است، اما طراحی لباسش کاملا جدید به نظر می‌رسد. در حال حاضر هیچ گیم‌پلی‌ای از این شخصیت نمایش داده نشده است. در عوض می‌توانید تا کمتر از دو ماه دیگر و در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (۸ بهمن ۱۳۹۸) در قالب او به مبارزه بپردازید.

حضور جوکر در Mortal Kombat 11 تنها خبر مهم مرتبط با این بازی نیست؛ این عنوان در آینده و با انتشار یک پچ، از کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد. البته این قابلیت تنها محدود به حالت Casual است و در بخش Ranked فعال نخواهد بود. در حال حاضر این قابلیت تنها برای PS4 و XOne در نظر گرفته شده است و پلتفرم‌های دیگر فعلا در برنامه‌ی تیم سازنده جایی ندارند. هم‌اکنون این قابلیت در فاز بتا قرار ندارد و معلوم نیست در چه زمانی برای تمام بازیکنان در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا