1%
  • 0/10

نگاه عاشقانه هارلی کویین به جوکر در تصاویر جدید فیلم Joker 2

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

نگاه عاشقانه هارلی کویین به جوکر در تصاویر جدید فیلم Joker 2 ۰ ۰۵ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر جدید فیلم Joker 2

تاد فیلیپس، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی بمناسبت فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی تصاویر جدید فیلم Joker 2 را به اشتراک گذاشته است.

وارنر حدوداً چهار سال پیش فیلم Joker را روی پرده نقره‌ای آورد که نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت، بلکه در باکس آفیس جهانی غافلگیرکننده ظاهر شد. فیلم‌هایی که بدلیل محتوای حساسیت برانگیز درجه سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) را دریافت می‌کنند، معمولاً فروش زیادی ندارند اما فیلم جوکر بیش از ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت. دستیابی به چنین موفقیت‌هایی باعث شد وارنر به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهد.

قسمت دوم Joker با نام رسمی Joker: Folie à Deux شناخته شده و تاد فیلیپس (Todd Phillips) مانند گذشته وظیفه آماده سازی فیلمنامه و کارگردانی را بر عهده داشت. جوکر در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و معشوقش در کمیک بوک‌ها، یعنی هارلی کویین به او اضافه خواهد شد. در ضمن، واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) برای ایفای نقش اصلی بازگشته و لیدی گاگا (Lady Gaga) هم شخصیت هارلین کویینزل را به تصویر می‌کشد.

تاد فیلیپس به مناسبت فرا رسیدن تعطیلات سال نوی میلادی تصاویر جدید فیلم Joker 2 را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. تعداد تصاویر به رقم ۲ رسیده و در اولینشان، جوکر را پشت یک در می‌بینیم که ظاهراً به بیمارستان روانی آرکام تعلق دارد. دومین تصویر هم هارلی کویین را حین نگاهی عاشقانه به جوکر نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

استودیوی وارنر تاکنون اطلاعاتی را پیرامون داستان فیلم Joker 2 منتشر نکرده است. با این حال، بر اساس تصاویری که تاکنون در فضای مجازی منتشر شده‌اند، می‌توان حدس‌هایی زد. ظاهراً تاد فیلیپس به کمیک بوک‌ها پایبند بوده و آشنایی جوکر و هارلی کویین در بیمارستان روانی آرکام رخ می‌دهد. هارلی در ادامه عاشقش شده و نه تنها شرایط را برای فرار او مهیا می‌کند، بلکه در کنارش به فعالیت‌های مجرمانه می‌پردازد.

فیلم جوکر 2 از تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۴ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments