آیا شایعات بازگشت جک اسپارو با بازی جانی دپ حقیقت دارد؟

بازگشت اسطوره!

بازگشت جک اسپارو

اخیرا شایعاتی منتشر شده که بر اساس آن‌ها گفته می‌شود، جانی دپ (Johnny Depp) در آینده‌ای نزدیک باری دیگر با بازگشت جک اسپارو تاریخ ساز خواهد شد و ماه فوریه در صحنه فیلمبرداری قسمت جدید فرنچایز Pirates Of The Caribbean حاضر می‌شود.

به نظر می‌رسد که جانی دپ بازیگر محبوب سینمای هالیوود آماده بازگشت برای آخرین نسخه از سری فیلم دزدان دریایی کارائیب است. منابع نزدیک به سران دیزنی و بایگر محبوب جانی دپ، جزئیات این پروژه را در میان حدس و گمان‌ها در مورد حضور او در آخرین قسمت از این فرنچایز، به صورت محرمانه نگه داشته‌اند. با این حال شایعاتی به بیرون درز کرده است که بیان می‌کند جانی دپ باری دیگر در ظاهر جک اسپارو در ماه فوریه بازخواهد گشت و سر صحنه فیلمبرداری قسمت آخر این فرنچایز حاضر خواهد شد.

با این حال به نظر می‌رسد رسانه‌ها سخت در تلاش هستند تا جزییات این پروژه را به صورت یک راز نگه دارند اما بازگشت جک اسپارو با چهره همیشگی خود بهترین خبر برای طرفداران این اثر بود. جزییات بازگشت جانی دپ در فرنچایز دزدان دریایی کارائیب می‌تواند باری دیگر پس از حواشی که برای این هنرمند در خلال دادگاه جدایی او از همسر سابقش امبر هرد پیش آمد نام او را بر سر زبان‌‌ها انداخته و دوران جدیدی را در زندگی جانی دپ آغاز کند. فیلمبرداری آخرین قسمت از فرنچایز دزدان دریایی کارائیب در ماه فوریه و در بریتانیا آغاز خواهد شد.

همه چیز در مراحل اولیه خود قرار دارد و هیچ جزییاتی از داستان و روند پیشروی این اثر مورد انتظار در دست نیست. کارگردان این اثر هنوز مشخص نشده است. تا اکنون نام این پروژه مرموز A Day At The Sea گذاشته شده و ممکن است در آینده با انتخاب کارگردان این فیلم تغییر کند. انتظار می‌رود جانی در اوایل فوریه یک تصویربرداری آزمایشی را قبل از شروع کامل تولید انجام دهد. اما چیزی که مشخص ا ست این است که تمام طرفداران این فرنچایز خواهان بازگشت جانی در نقش بزرگترین و محبوب‌ترین کاراکتر خود در کارنامه هنری او هستند. گفتنی است که بروس هندریکس (Bruce Hendricks) هنرمندی که روی سه فیلم اول این فرنچایز کار کرد، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی پروژه جدید نام برده می‌شود.

دیگر جزئیات فیلم در شرایط سختی به صورت محرمانه نگهداری می‌شوند. کل پروژه در محرمانه‌ترین حالت ممکن جلو می رود و دیزنی می‌خواهد همه چیز را تا جایی که ممکن است، مخفی نگه دارد. دپ ۵۹ ساله اولین بار در سال ۲۰۰۳ در نقش جک اسپارو حاضر شدو به سرعت این شخصیت را به یکی از محبوب‌‌ترین کاراکترهای سینمایی تبدیل کرد. تا جایی که اکثر طرفدران او را با این شخصیت شناخته و همواره اورا جک اسپارو اسطوره‌ای صدا می‌زنند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا