جیسون موموآ چه زمانی جلوی دوربین فیلم Aquaman 2 می‌رود؟

فیلمبرداری چندی پیش آغاز شد

فیلمبرداری آکوامن 2

جیسون موموآ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی با انتشار یک ویدیو در حساب اینستاگرام خود زمان پیوستن به فیلمبرداری آکوامن 2 را فاش کرده است.

در حالی که مدت زیادی به آغاز اکران Aquaman باقی نمانده بود، تمامی پیش‌بینی‌ها از عملکرد عالی فیلم در باکس آفیس جهانی خبر می‌دادند. با آغاز اکران و تبدیل شدن پیش‌بینی‌ها به حقیقت، وارنر مذاکره خود را با دست‌اندرکاران آغاز کرد تا بتواند رضایتشان را برای بازگشت جلب کند. طبق اطلاعات موجود، جیمز وان (James Wan)، جیسون موموآ (Jason Momoa)، پاتریک ویلسون (Patrick Wilson)، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) و امبر هرد (Amber Heard) در ساخت فیلم آکوامن 2 مشارکت دارند.

کاربران فضای مجازی که دل خوشی از امبر هرد ندارند، طی ماه‌های اخیر بارها و بارها سعی کردند صدای اعتراض خود را به گوش مدیران وارنر رسانده و بدین طریق، شرایط را برای اخراج او از تیم بازیگری فراهم کنند. آن‌ها معتقد هستند رسانه‌ها و استودیوهای فیلمسازی رفتار منصفانه‌ای با جانی دپ (Johnney Depp) نداشته و هرد را مقصر تمامی این اتفاقات می‌دانند. با وجود تلاش‌های مستمر، استودیو آمریکایی تمایلی برای گوش دادن به خواسته طرفداران و اعمال تغییر در تیم بازیگری ندارد.

جیسون موموآ اخیرا ویدیویی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و به واسطه آن، زمان پیوستن به فیلمبرداری آکوامن 2 را فاش کرده است. بر این اساس، روند ضبط صحنه‌های او از امروز آغاز می‌شود. ستاره هالیوود جزئیات چندانی را به اشتراک نگذاشت اما تاکید کرد رنگ موهایش را از قهوه‌ای به بلوند تغییر می‌دهد؛ اتفاقی که به هیچ وجه عجیب یا غیرمنتظره نیست. در صورتی که با کمیک بوک‌های دی‌سی آشنایی داشته باشید، باید بدانید آرتور کری در کمیک بوک‌ها موهایی بلوند دارد. موموآ همچنین گفت برای همکاری دوباره با جیمز وان و دیگر دست‌اندکاران هیجان‌زده است. برای مشاهده ویدیو می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در صورتی که اخبار را دنبال نکرده‌اید، باید بگوییم جدیدترین محصول مشترک وارنر و دی‌سی فیلمز Aquaman and the Lost Kingdom را نامگذاری شده است. با در نظر گرفتن آن، می‌توان گفت مخاطبان حین تماشای فیلم با جهان زیرآب بیشتر آشنا می‌شود. علاوه بر این، چندی پیش اولین تصویر پشت صحنه به فضای مجازی آمده بود که طبق آن، Nercus به عنوان نام موقت پروژه انتخاب شده است. نرکوس در کمیک بوک‌ها نام یک شهر است که مانند آتلانتیس به داخل آب‌ها سقوط کرد اما بنا به دلایلی یک لوکیشن مشخص نداشته و به صورت مداوم تغییر مکان می‌دهد. نکته جالب اینجا است که شهر مزبور هرگز دوبار در یک نقطه قرار نمی‌گیرد.

در پی موفقیت‌های Aquaman، وارنر و دی‌سی فیلمز با طرحی تحت عنوان The Trench موافقت کردند. این فیلم قرار بود به موجودات دریایی و ترسناکی بپردازد که در اولین اقتباس سینمایی آرتور کری به تصویر کشیده شده بودند. اگرچه تهیه‌کننده و نویسندگان مشخص شده و کار خود را شروع کرده بودند، استودیوها تصمیم گرفتند فعلا آن را متوقف کنند. دست‌اندرکاران تاکید داشتند این پروژه شاید در آینده احیا شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا