چه کسی نقش آنتاگونیست نسخه‌ی دهم سریع و خشن را بازی می‌کند؟

یک آنتاگونیست ناامیدکننده دیگر؟

سریع و خشن

به شکل رسمی اعلام شد که آقای جیسون موموا قرار است نقش آنتاگونیست فیلم سریع و خشن ۱۰ یا Fast & Furious 10 را بازی کند.

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی بعدی از سری فیلم‌های سریع و خشن شامل یک ستاره‌ی دیگر خواهد بود. جیسون موموا قرار است نقش منفی فیلم Fast 10 را بازی کند و جزئیاتی در مورد این نقش داده شده است.

جیسون موموا طی مراسم فرش قرمز فیلم The Batman با حضور دخترخوانده‌اش یعنی زوئی کرویتز مصاحبه‌ای انجام داد و از پروژه‌های آینده‌ی خود گفت. او همچنین اعلام کرد که در فیلم سریع و خشن ۱۰ حضور دارد. او گفت که نقش منفی را در این فیلم بازی می‌کند و حقیقتا هم دلش برای بازی در نقش منفی تنگ شده بود. جیسون موموا بیشتر برای ایفای نقش‌های مثبت و قهرمانانه در فیلم‌های Aquaman ،Dune و سریال Game Of Thrones شناخته می‌شود.

شایعه‌ شده که فیلم سریع و خشن ۱۰ قرار است آخرین فیلم این فرنچایز باشد. انتظار می‌رود که ستاره‌هایی مثل وین دیزل، تایریس گیبسون، لوداکریس، سانگ کانگ، میشل رودریگز و شارلیز ترون در این فیلم حضور داشته باشند و هنوز خبری در مورد حضور دواین جانسون و جان سینا در این نسخه نشده است.

پروسه‌ی تولید این فیلم در بهار امسال و با کارگردانی جاستین لین کلید خواهد خورد. لین پیش از این یکی از نسخه‌های سری سریع و خشن با نام The Fast and the Furious: Tokyo Drift را کارگردانی کرده است. همچنین ناگفته نماند که او نسخه‌ی چهارم، پنجم، ششم و نهم فرنچایز اصلی را ساخته است. آقای کریس مورگان نیز قرار است فیلم‌نامه‌ی نسخه‌ی دهم فیلم سریع و خشن را بنویسد.

آخرین ایفای نقش منفی جیسون موموا به سال ۲۰۱۷ و بازی در فیلم Once Upon a Time in Venice برمی‌گردد. منتقدین این فیلم را حسابی کوبیدند و ظاهرا مشخص شد که موموا نمی‌تواند به خوبی نقش منفی را بازی کند. فیلم سریع و خشن ۱۰ قرار است در تاریخ ۱۹ مه سال ۲۰۲۳ (مصادف با ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) در سینما‌ها نمایش داده شود. پیش از آن نیز می‌توانیم جیسون موموا را در قامت شاه دریا‌ها در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom ببینیم. این فیلم روز ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ (مصادف با ۲۵ آذر ۱۴۰۱) منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد سری فیلم‌های سریع و خشن یا Fast & Furious چیست؟ آیا فکر می‌کنید که یک سری فیلم پاپ‌کورنی جذاب است و شما را هیجان‌زده می‌کند؟ یا این که حتی در سرگرم کردن شما نیز عاجز بوده و اصلا نتوانسته شما را راضی کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا