جیمز گان تمایلی به بازگشت رابرت داونی جونیور در نقش Iron Man ندارد

همچنین گان از همکاری خودش با DC گفت

جیمزگان به بازگشت Iron Man

جیمز گان، به‌تازگی از عدم تمایل خودش به بازگشت رابرت داونی جونیور در نقش Iron Man خبر داد.

بدون شک جیمز گان که سابقه کارگردانی فیلم‌های کمیک‌بوکی مثل The Suicide Squad و Guardians of the Galaxy را در کارنامه خود دارد، از شهرت بسیار زیادی در میان اهالی سینما برخوردار است اما شاید گان تنها طرفدار زنده دنیای سینمای مارول باشد که دیگر نمی‌خواهد رابرت داونی جونیور را در نقش Iron Man ببیند.

به تازگی، جیمز گان در طی یک پرسش و پاسخ در شبکه اجتماعی اینستاگرام، به جواب دادن به سوال‌های طرفداران پرداخت. یکی از طرفداران از او پرسید که آیا دوست دارد که شاهد بازگشت رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی باشد؛ گان به طرز عجیبی جواب این سوال را با عبارت “نه” شروع کرد. همچنین، او گفت که نه تنها تمایلی به بازگشت داونی جونیور در نقش مرد آهنی ندارد، بلکه نمی‌خواهد Iron Man به شکل جدیدی به دنیای مارول بازگردد. او سوال یکی از طرفداران را درباره بازگشت Iron Man اینگونه پاسخ داد:

نه، من فکر می‌کنم داونی دوره بسیار عالی داشت و یک Iron Man شگفت انگیز بود.

گان در یک مصاحبه این چنینی، درباره همکاری خودش با DC در گذشته و همچنین ساخت Suicide Squad صحبت کرد. او گفت:

همانطور که بارها گفته شده، دی‌سی به من پیشنهاد کرد که هر فیلمی که تمایل دارم را کارگردانی کنم. مثل یک فیلم از سوپرمن (الزامی در ساخت Man of Steel 2 نبود) یا هر فیلم دیگر که می‌خواهم اما من Suicide Squad را انتخاب کردم چرا که ویژگی‌هایی داشت که من دوست داشتم. این داستانی است که می‌خواهم بیش از هر چیزی درباره آن بگویم.

جیمز گان در حال ساخت دنباله فیلم Suicide Squad است. دومین قسمت از این مجموعه در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) به صورت رسمی اکران خواهد شد و دوباره شاهد جمع شدن ضدقهرمان‌های دنیای دی‌سی کمیک خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا