سازنده‌ی A Way Out از بازی جدید خود به نام It Takes Two رونمایی کرد

در جریان رویداد آنلاین EA Play

جوزف فارس که این روزها میان گیمرها بسیار محبوب شده، از بازی It Takes Two به‌عنوان جدیدترین اثر خود در جریان رویداد الکترونیک آرتز رونمایی کرد. با ما همراه باشید.

زمان قابل‌توجهی از رویداد آنلاین EA Play به بازی جدید سازنده‌ی بازی‌های Brothers: A Tale of Two Sons و A Way Out تعلق داشت. جوزف فارس که در ویدیوی پخش‌شده صحبت‌های کوتاهی از تجربه‌های خود در کودکی و فعالیتش در عرصه‌ی فیلم و سپس بازی‌سازی داشت، از بازی It Takes Two که جدیدترین ساخته‌ی اوست رونمایی کرد. فارس و استودیو‌اش، Hazelight، باز هم یک بازی کو-آپ ساخته‌اند که طبق توصیف‌هایی که در نمایش شنیدیم، داستان‌گویی عمیق را با ایمان‌های گیم‌پلی جذاب ترکیب خواهد کرد. It Takes Two یک عنوان اکشن-ماجراجویی-سکوبازی است و داستان آن حول محور خانواده‌ای است که به دلیل طلاق زن و شوهر در آستانه‌ی فروپاشی است. دختر کوچک آنها نسخه‌ای خیالی از پدر و مادرش در ذهن خود می‌سازد که در همکاری با هم وقایع داستان را جلو می‌برند.

علاوه بر ایده‌ی اصلی جذاب داستان، فارس نوآوری‌های جالب دیگری هم برای این بازی تدارک دیده است، از جمله ارتباط تنگاتنگ «احساسات» و گیم‌پلی که به معنای تفاوت مراحل بسته به حال و هوای شخصیت‌هاست.

بازی It Takes Two هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و باید در سال ۲۰۲۱ منتظر آن باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا