سرور های بازی Warzone آفلاین خواهند شد؟!

وارزون آفلاین؟


آیا سرور های بازی Warzone آفلاین خواهد شد؟ سال‌هاست که بازیکنان سراسر دنیا از این اثر لذت می‌برند، اما خبر‌های جدید چندان به مذاق طرفداران خوش نمی‌آید.

با توجه به این‌ که Call of Duty Warzone 2.0 در تاریخ ۱۶ نوامبر برابر با ۲۵ آبان منتشر خواهد شد، به نظر می‌رسد که نسخه‌ی اول Warzone که سال‌ها تجربه لذت بخشی برای همه ما بود، به زودی به خاطرات خواهد پیوست.

در ۱۶ نوامبر این بتل رویال، آفلاین خواهدشد و ناشر این عنوان یعنی Raven Software می‌تواند تمام تمرکز خود را روی انتشار و برگزاری بدون نقص نسخه دوم این سری یعنی Call of Duty Warzone 2.0 قرار دهد.

چه بازی Warzone آفلاین شود چه نشود، این عنوان علاقه‌مندان خاص خود را دارد و خبر خوب این‌ است که اگر شما علاقه‌ای به Warzone 2.0 ندارید و همچنان از نسخه اول لذت می‌برید، انتظار می‌رود که این عنوان در روز ۲۸ نوامبر برابر با ۸ آذر دوباره آنلاین شده و بازگردد. مشخص نیست که شرکت اکتیویژن (Activision) تا چه مدت برنامه دارد که هر دو نسخه اول و دوم Warzone را ساپورت کند اما در نهایت به نظر می‌رسد که نسخه اول این بازی در نهایت به طور کلی از دسترس خارج شود.

در پایین تریلری از Warzone 2.0 مشاهده می‌کنید!

شرکت Raven Software در آخرین خبر خود در وبلاگ Call of Duty عنوان کرد هرگونه دستاوردی که بازیکنان در Warzone به دست آورده‌اند به نسخه دوم منتقل نخواهد شد. تمامی شواهد حاکی از آن است که آینده این بازی فقط در اختیار Warzone 2.0 خواهد بود.

 بازی جدید، به صورت رسمی در ۱۶ نوامبر به عنوان بخشی از فصل اول Modern Warfare 2 منتشر خواهدشد. بازی‌های آنلاین بزرگ، به خصوص عناوینی که به صورت رایگان منتشر می‌شوند، به طور معمول شروعی طوفانی و پر سر و صدا دارند.

کمپانی Raven Software تمامی تمرکز خود را روی این موضوع گذاشته‌ است که Warzone 2.0 ایرادی در شروع اجرای خود، خصوصا در روزهای اول انتشار نداشته‌باشد.

با توجه به این‌که زمان زیادی تا انتشار این اثر باقی‌نمانده، به نظر شما آیا این عنوان نیز می‌تواند موفقیت نسخه اول را تکرار کند یا خیر؟ و آیا اگر بازی Warzone آفلاین شود، نسخه دوم جایگزین، مناسبی برای او خواهد بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا