آیا Demon’s Souls Remake برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود؟

طرفداران نگران هستند

آیا Demon’s Souls Remake برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
Demon's Souls Remake روی PC

با توجه به اطلاعات ضد و نقیضی که درمورد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Demon’s Souls Remake منتشر شده، همه می‌خواهند بدانند این بازی برای PC هم منتشر می‌شود یا خیر.

چند روز پیش در تاریخ ۲۲ آبان ماه (مصادف با ۱۲ نوامبر) و هم‌زمان با عرضه‌ی کنسول نسل نهمی سونی، بازی Demon’s Souls Remake منتشر شد. این عنوان به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 عرضه شده و توانسته طی همین چند روز، نقدها و نمرات خوبی را دریافت کند.

از زمان معرفی Demon’s Souls Remake، همه امیدوار بودند که این بازی علاوه‌بر پلی‌استیشن 5، برای رایانه‌های شخصی هم منتشر شود. در یکی از گیم‌پلی‌هایی که استودیوی Bluepoint منتشر کرده بود، به عرضه‌ی این بازی برای PC هم اشاره شد. از سوی دیگر، این عنوان از سری سولز، به طور مشخص انحصاری پلی‌استیشن 5 به حساب می‌آید. طی پیگیری‌هایی که Kotaku اخیرا انجام داده، مشخص شده که Demon’s Souls Remake برای رایانه‌های شخصی منتشر نمی‌شود. در واقع، این رسانه درمورد موضوع ذکر شده به سراغ سونی رفته و با پاسخ منفی مواجه شده است.

همان‌طور که می‌دانید سونی اخیرا سیاست جدیدی را در پیش گرفته و بازی‌های انحصاری خود را برای PC هم منتشر می‌کند. Death Stranding و Horizon Zero Dawn که عناوین انحصاری پلی‌استیشن به حساب می‌آمدند، امسال برای رایانه‌های شخصی هم عرضه شدند. از همین رو، همه امیدوار هستند تا این اتفاق برای Demon’s Souls Remake هم بیافتد.

طبق اطلاعات منتشر شده، مشخص شده که Demon’s Souls در پلی‌استیشن 5 با رزولوشن 4K و نرخ ۶۰ فریم برثانیه اجرا نمی‌شود. در واقع بازیکنان با رزولوشن 1440p و نرخ ۶۰ فریم برثانیه آن را تجربه می‌کنند. همچنین این بازی از قابلیت ردیابی پرتو (Ray Tracing) پشتیبانی کرده و قدرت پلی‌استیشن 5 را به رخ طرفداران سری سولز کشیده است.

Demon’s Souls Remake در حال حاضر برای کنسول جدید پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا