#مهسا_امینی

آیا شخصیت آربیتر در Halo Infinite حضور خواهد داشت؟

صداپیشه‌ی این کاراکتر پاسخ می‌دهد

شخصیت آربیتر

در صورتی که گمانه‌زنی‌های انجام شده پیرامون توییت اخیر کیث دیوید حقیقت داشته باشند، شخصیت آربیتر در Halo Infinite حاضر خواهد بود.

مستر چیف در جریان ماجراجویی‌های خود برای نجات بشریت، با شخصیت‌‌های مختلفی روبرو شد که یکی از مهم‌ترینشان، تحت عنوان آربیتر شناخته می‌شود. او فرمانده‌ی نیروهای الیت بود و ایمان بسیاری به شورای عالی کاوننت‌ها داشت اما دو اتفاق تمام اعتقادهایش را زیرسوال برد: اتفاق اول، خیانتی بود که پیامبران در حق نژاد او مرتکب شدند؛ دلیل دوم، نقشه‌ی اصلی و نهایی پیامبران بود که شامل استفاده از هیلو و نابودی تمامی موجودات زنده می‌شد. در پی این اتفاق‌ها، آربیتر جبهه‌ی خود را تغییر داد و به متحدی برای انسان‌ها تبدیل شد. این شخصیت در قسمت دوم، سوم و پنجم حضور داشته و بسیاری از طرفداران می‌خواهند بدانند آیا در Halo Infinite بازخواهد گشت یا خیر.

کیث دیوید (Keith David) صداپیشه، بازیگر و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی است. در پرونده‌ی کاری او فیلم‌های شاخصی از جمله Armageddon و Requiem for a Dream دیده می‌شود. دیوید همچنین به عنوان دوبلور در صنعت بازی‌های ویدیویی فعالیت داشته که برای مثال می‌توان به دیوید اندرسون در مجموعه‌ی Mass Effect و شخصیت آربیتر در Halo اشاره کرد. او چندی پیش از فالوئرهای توییتری خود خواست هر سوالی که در ذهنشان دارند را پرسند تا در صورت امکان پاسخ دهد. در این میان، یکی از کاربران پرسید آیا آربیتر در Halo Infinite بازخواهد گشت یا خیر. دیوید در پاسخ گفت اگر جواب این سوال را بدهد، مجبور می‌شود شخص مقابل را به قتل برساند.

در قراردادهای همکاری معمولا بندی وجود دارد که از پیمان‌نامه عدم افشا (Non-disclosure agreement) گرفته شده است. بر اساس این بند، فرد حق ندارد درمورد یک سری از مسائل صحبت کرده یا اطلاعاتی از آن را به صورت عمومی فاش کند. با در نظر گرفتن NDA، طبیعی است که کیث دیوید به صورت مستقیم پاسخ کاربر توییتری را نداده و به تایید تلویحی بسنده کند. البته حضور شخصیت آربیتر در Halo Infinite چندان غافل‌گیرکننده نبوده است؛ زیرا این بازی یک دنباله‌ی مستقیم برای Halo 5: Guardians بوده و روی مستر چیف تمرکز دارد. این شخصیت محبوب در فصل جدید ماجراجویی‌های خود باید مقابل معشوقه‌اش، یعنی کورتانا قرار گرفته و جلوی نابودی موجودات به واسطه‌ی فعالسازی هیلوی زتا را بگیرد.

مایکروسافت قصد داشت Halo Infinite را همزمان با ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری اس به بازار بفرستد اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تیم از برنامه‌های خود عقب افتاده و در نتیجه، نمایش گیم‌پلی چیزی نباشد که طرفداران انتظارش را می‌کشند. افزایش انتقادها در فضای مجازی نسبت به گرافیک فنی، ناشر و سازنده را مجبور کرد انتشار را تا سال ۲۰۲۱ میلادی به تعویق بیاندازند. در ضمن، برخلاف شایعاتی که طی ماه‌های گذشته به گوش رسید، نسخه‌ی نسل هشتمی در کنار نسل نهم و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا