آیفون ۱۶ به لطف طراحی جدید باریک‌تر از قبل خواهد بود

آیفون ۱۶ طراحی

اپل قصد دارد مدار داخلی آیفون ۱۶ را به گونه‌ای طراحی کند که سبب می‌شود گوشی به مراتب از نسل‌های گذشته باریک‌تر باشد.

آیفون ۱۵ پرو مکس در حال حاضر به خاطر انحنای جذابی که فریم آن به سمت داخل دارد و همچنین بدنه‌ای ساخته شده از ترکیب تیتانیوم و آلومینیوم توانسته عنوان بهترین طراحی تاریخ آیفون‌ها را به خود اختصاص دهد. اما با تمام این جذابیت‌ها، این گوشی هنوز هم خیلی ضخیم است و باید باریک‌تر باشد.

اینطور که به نظر می‌رسد، اپل برنامه دارد مدار داخلی آیفون ۱۶ را به گونه‌ای طراحی کند که دیگر مجبور نباشد برای قرار دادن آن درون گوشی، از قاب ضخیم‌تری استفاده کند. ظاهرا اپل تصمیم گرفته مواد سازنده‌ی برد جدید را از آنچه که اکنون هست به فویل مسی پوشیده شده از رزین تغییر دهد که انتظار می‌رود این موضوع به باریک‌تر شدن آیفون‌های مورد انتظار کمک کند.

فعلا این خبر را در رابطه با طراحی آیفون ۱۶ شنیدیم اما گفته می‌شود اپل و به احتمال زیاد سایر شرکت‌های دیگر از این ماده در ساخت محصولات دیگری نظیر ساعت هوشمند، تبلت و… هم استفاده خواهند کرد تا به صورت کلی، گجت‌های هوشمند آینده باریک‌تر از حالا باشند.

انتشار این خبر سبب شده بسیاری از کاربران، سری آیفون ۱۶ را از لحاظ ارزش خرید، بهتر و مناسب‌تر از سری آیفون ۱۵ بمانند و اگر قصد ارتقا دارند، برای نسل جدید منتظر بمانند چرا که انتظار می‌رود این گوشی‌ها فضای کار بیشتری در اختیار کاربران قرار دهند، دوربین‌هایی با ارتقای معنادارتر داشته باشند و از پردازنده‌ی بهتری حتی در مدل استاندارد بهره ببرند.

فعلا خیلی زود است که بخواهیم در رابطه با گوشی‌های سری آیفون ۱۶ و حتی طراحی آن‌ها صحبت کنیم چون از عرضه‌ی سری آیفون ۱۵ به بازار هنوز ۱ ماه هم نمی‌گذرد. با این حال گفته می‌شود اکثر ارتقاهای جذاب را در سری آیفون ۱۶ شاهد خواهیم بود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا