آیفون ۱۵ و ۱۵ پرو را در این رندرهای زیبا تماشا کنید

آیفون ۱۵ پرو

آیفون ۱۵ و ۱۵ پرو قرار است به زودی رونمایی و راهی بازار شوند. در همین راستا به تازگی تصاویر آن‌ها منتشر شده که در ادامه می‌توانید ببینید.

در رابطه با رنگ‌بندی آیفون ۱۵ و ۱۵ پرو خبرهای زیادی منتشر نشده اما همان چند خبر کوتاه هم کاملا موثق بوده‌اند. اگر خبرها را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید که امسال خبری از آیفون طلایی نخواهد بود و به جای آن، رنگ خاکستری را شاهد خواهیم بود. دلیل اصلی این اتفاق هم استفاده از تیتانیوم به جای فولاد ضد زنگ در ساخت آیفون‌های جدید بوده است.

تاکنون فقط شنیده بودیم آیفون ۱۵ و ۱۵ پرو در چه رنگ‌هایی راهی بازار می‌شوند اما به تازگی به لطف یک افشاگر، توانستیم در قالب تصاویری کاملا واضح، ببینیم که آیفون‌ها در چه رنگ‌هایی راهی بازار خواهند شد.

اینطور که از تصاویر پیداست، اپل تمایل شدیدی به استفاده از رنگ خاکستری در مدل‌های پرو نشان داده و غالب مدل‌ها یا خاکستری هستند یا تن رنگی خاکستری در آن‌ها دیده می‌شود. در ابتدای سال ۲۰۲۳ شنیده بودیم آیفون‌های جدید با رنگ قرمز تیره عرضه می‌شوند اما آنچه که در تصاویر جدید می‌بینیم، چنین چیزی را نشان نمی‌دهد.

آیفون‌های مدل استاندارد در رنگ‌های شادتری عرضه می‌شوند. طبق تصاویری که در زیر می‌بینید، این گوشی‌ها در رنگ‌های آبی، صورتی، سفید، زرد و مشکی در دسترس قرار می‌گیرند که کاملا رنگارنگ و متنوع هستند. تمامی رنگ‌ها هم کاملا ساده و در واقع کم‌رنگ هستند و ظاهر جذابی دارند.

البته فعلا باید این خبر را در حد یک شایعه در نظر گرفت چرا که ممکن است در نهایت آنچه که اپل در سر دارد متفاوت با چیزی باشد که اکنون می‌بینیم. آیفون‌های سری ۱۵ در تاریخ ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) رسما رونمایی می‌شوند و این یعنی تا کسب اطلاعات لازم در رابطه با آن‌ها، زمان زیادی باقی نمانده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا