محتواهای اضافی Hitman III در ماه فوریه معرفی شد

آی‌او اینتراکتیو برنامه‌های زیادی برای محصول جدیدش دارد

محتواهای اضافی Hitman III در ماه فوریه

استودیوی دانمارکی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه در وب سایت رسمی خود، از محتواهای اضافی Hitman III در ماه فوریه رونمایی کرد.

Hitman III پس از حدودا هفت ماه انتظار برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد. این بازی مخفی‌کاری به محض انتشار بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و در زمینه‌ی مالی هم عملکرد عالی‌ای را به ثبت رساند. اگرچه آی‌او اینتراکتیو هیچ گونه آماری را به اشتراک نگذاشت اما اعلام کرد محصول جدیدش با گذشت تنها یک هفته به مرز سوددهی رسید. علاوه بر این، جدیدترین بازی هیتمن موفق شده لقب بزرگ‌ترین عرضه‌ی دیجیتالی مجموعه را به خود اختصاص دهد.

آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود، از نقشه‌ی راه محتواهای اضافی Hitman III در ماه فوریه رونمایی کرده است. این نقشه‌ی راه، The Initiation Protocol نام داشته و محتواهای زیادی را در خود جای داده است. با توجه به اطلاعات رسمی، کاربران از هم اکنون می‌توانند Escalation جدید با نام Baskerville Barney را انجام دهند. در جریان این ماموریت، مامور ۴۷ به عمارت ثورن‌بریج رفته و ماموریت دارد تمامی اعضای خانواده‌ی کارلایل را به گونه‌ای به قتل برساند که به حادثه شباهت داشته باشند. پس از آن نوبت به یک Featured Contract می‌رسد که در تاریخ ۲۳ بهمن (مصادف با ۱۱ فوریه) در دسترس قرار گرفته و حاصل همکاری آی‌او و کانال یوتیوب MinnMaxShow خواهد بود.

اولین Escalation ماه فوریه، The Sinbad Stringent نام دارد که در تاریخ ۳۰ بهمن (مصادف با ۱۸ فوریه) به Hitman III اضافه می‌شود. کاربر در جریان این ماموریت باید جعبه‌ها را با استفاده از چاقو هدف قرار داده و ببیند محتوای آن‌ها چیست. اولین Deluxe Escalation تحت عنوان The Proloff Parable از تاریخ ۵ اسفند (مصادف با ۲۳ فوریه) در دسترس قرار می‌گیرد. در جریان این ماموریت به مامور ۴۷ لباس سفید رنگ نینجا، یک کاتانا و یک سلاح تک‌تیرانداز (Sieger 300) داده شده و از او خواسته می‌شود یکی از مسافران قطار را به قتل برساند؛ قطاری که در میان کوه‌های کارپات حرکت می‌کند. دومین The Gauchito Antiquity ،Deluxe Escalation نام داشته و در همین تاریخ منتشر می‌شود. کاربر در جریان آن باید اهداف خود را با مسمومیت بکشد.

دومین Featured Contracts از تاریخ ۵ اسفند آغاز می‌شود و حاصل همکاری آی‌او اینتراکتیو و شرکت Kinda Funny خواهد بود که در حوزه‌ی سرگرمی فعالیت دارد. به این موارد، باید یک Elusive Target به نام The Deceivers را هم اضافه کرد که در بازه‌ی زمانی ۸ الی ۱۸ اسفند (مصادف با ۲۶ فوریه الی ۸ مارس) قابل‌انجام خواهد بود. مامور ۴۷ در جریان این ماموریت به مرحله‌ی Sapienza بازگشته و باید چند هدف جدید را از پا دربیاورد. در ضمن، محتواهای جدیدی که در کنار نامشان کلمه‌ی Delux قرار دارد، تنها برای خریداری نسخه‌ی دیلاکس در نظر گرفته شده‌اند.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو قصد دارد در انتهای ماه جاری میلادی آپدیتی دیگری را برای Hitman III منتشر کند که باعث بهبود عملکرد فنی بازی روی پلتفرم‌های مختلف خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا