وان پیس: معرفی میوه شیطانی شخصیت بروک
1%
  • 0/10

وان پیس: معرفی میوه شیطانی شخصیت بروک

میوه شیطانی یومی یومی نو می

وان پیس: معرفی میوه شیطانی شخصیت بروک ۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

میوه شیطانی شخصیت بروک در انیمه وان پیس می‌تواند جالب‌ترین قابلیت‌ها را داشته باشد. آیا نسبت به این میوه آشنایی دارید؟

لوفی (Luffy) شخصیت اصلی داستان انیمه وان پیس است و رویای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را در سر می‌گذراند. او از سراسر دنیا به جمع‌آوری خدمه‌ای قدرتمند و منحصر به فرد می‌پردازد. هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاصی دارند، و برخی دیگر نیز کاربران میوه شیطانی هستند. بروک (Brook)، موزیسین و شمشیرزن مهاری است که سال‌ها قبل از تشکیل خدمه کلاه حصیری‌ها، پس از خوردن میوه شیطانی یومی یومی نو می (Yomi Yomi no Mi) از قابلیت‌های جدیدی بهره‌مند شد. با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که در ادامه این مطلب به معرفی کامل میوه شیطانی شخصیت بروک‌، یعنی یومی یومی نو می می‌پردازیم.

 فعال سازی عجیب و غریب 

یومی یومی نو می یکی از خاص‌ترین میوه‌های شیطانی به شمار می‌آید. همانطور که می‌دانید کاربران میوه شیطانی پس از خوردن آن قابلیت‌های جدیدی را به دست می‌آورند، اما میوه شیطانی شخصیت بروک تنها پس از مرگ او فعال می‌شود. بروک نسبت به قابلیت‌های جدید خود احساس رضایت نداشت چرا که این ویژگی او را در تنهایی خود بیشتر غرق می‌کرد. میوه شیطانی یومی یومی نو می پس از مرگ کاربر باعث می‌شود روح او مجدداً به بدن خود بازگردد. روح بروک پس از گذشت پنجاه سال توانست بدن خود را در حالی که چیزی از آن جز اسکلت باقی نمانده بود، پیدا کند. 

قابلیت‌های فعال یومی یومی نو می

میوه شیطانی شخصیت بروک از دو نوع قابلیت تشکیل شده است؛ قابلیت‌های فعال و غیرفعال. کاربر این میوه شیطانی می‌تواند در هر شرایطی، طبق اختیار خود این قابلت‌ها را ارائه کند. در ادامه به معرفی قابلیت‌های فعال میوه شیطانی یومی یومی نو می می‌پردازیم.

بازگشت از مرگ

به عنوان مهم‌ترین قابلیت میوه شیطانی شخصیت بروک می‌توان به بازگشت از مرگ اشاره کرد، همانطور که در مطالب فوق ذکر شده است. کاربر یومی یومی نو می بدون توجه به علت و شرایط مرگ، مجددا به زندگی بازمی‌گردد. 

احضار روح

در طول دو سال پرش زمانی انیمه وان پیس، تمامی اعضای خدمه کلاه حصیری به دنبال راهی برای تقویت قابلیت‌های خود تلاش می‌کردند، و این موضوع در مورد بروک نیز صدق می‌کند. بروک در این زمان به عنوان ستاره راک به درخشیدن خود و پیشرفت می‌پرداخت، و در همین حین به قابلیت جدیدی به نام احضار روح دست یافت. به بیان ساده‌تر، میوه شیطانی شخصیت بروک به او قابلیت جداسازی روح را از بدن می‌دهد. روح او می‌تواند از هر سطحی عبور کند، اما این قابلیت تنها به نکات مثبت ختم نمی‌شود؛ بدن اصلی بروک در حین احضار روح ضعیف می‌شود، چرا که تمامی قدرت او به روحش منتقل می‌شود. بنابراین پس از احضار روح یک فرد باید از بدن اصلی بروک مراقبت کند. 

تزریق روح

به لطف میوه شیطانی شخصیت بروک‌، یومی یومی نو می، روح او در برابر دیگر شخصیت‌ها قوی‌تر عمل می‌کند. بروک می‌تواند در مبارزات روح خود را به شمشیری که در دست دارد منتقل کند، که با ضربات متعدد باعث می‌شود دشمنان او منجمد شوند. او همچنین می‌تواند با انتقال روح به آلات موسیقی، اثر بخشی‌های فراوانی داشته باشد. به عنوان مثال می‌توان به خواب‌آلودگی دشمنان یا شادی و آرامش روحی خدمه کلاه حصیری‌ها اشاره کرد. 

فریاد روح

بروک می‌تواند قدرت روح خود را به حدی افزایش دهد که در صدمه زدن به دشمنان موثر واقع شود. به عنوان موردی دیگر از قدرت‌های فعال میوه شیطانی یومی یومی نو می، می‌توان به فریاد روح اشاره کرد. این تکنیک بروک تنها روی سربازان رده پایین تاثیر می‌گذارد، اما با این حال نیز بسیار کارآمد است.

قابلیت‌های غیرفعال یومی یومی نو می

توانایی‌های غیرفعال میوه شیطانی شخصیت بروک به ندرت در این مجموعه ذکر شده است، با این حال نمی‌توان از آن‌ قدرت‌ها چشم پوشی کرد. در ادامه این قابلیت‌ها را ذکر می‌کنیم.

جاودانگی

از آنجایی که میوه شیطانی یومی یومی نو می به روح کاربر خود وابسته است، تا زمانی که این روح سالم باشد، کاربر آن نیز زنده و سالم می‌ماند. به این ترتیب، بروک می‌تواند همچنان یک فرد زنده طعم غذاها را حس کند در حالی که برای زنده ماندن به آن‌ها احتیاج ندارد. بنابراین برای همه مقاصد، بروک جاودانه است.

آسیب ناپذیری

به لطف میوه شیطانی شخصیت بروک‌، یومی یومی نو می، استخوان‌های او از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند، بنابراین هر گونه حمله یا آسیبی به او صدمه جدی نمی‌زند. چندین بار در مجموعه وان پیس به این موضوع اشاره شده است، حتی در یک سکانس، بروک برای التیام بخشیدن دندان از دست داده خود شیر می‌خورد، و بلافاصله دندانی جدید را به دست می‌آورد. هیچ‌گونه آسیب فیزیکی نمی‌تواند باعث به خطر افتادن زندگی بروک شود، بنابراین جاودانگی بروک تنها با صدمه‌های روحی تهدید می‌شود.

اغلب میوه شیطانی یومی یومی نو می به عنوان یک قابلیت بی‌استفاده شناخته می‌شود، اما همانطور که در این مقاله به آن ذکر شد، میوه شیطانی شخصیت بروک با توجه به قابلیت‌های کارآمد و توانایی‌های منحصر به فرد جزوی از خاص‌ترین میوه‌های شیطانی  محسوب می‌شود. برخی دیگر از تماشاگران تنها مزیت یومی یومی نو می را در زنده کردن مجدد بروک می‌بینند، در حالی که نسبت به نقش پررنگ و مفید بروک در جنگ‌ها که برگرفته از میوه شیطانی او است، بی‌توجه هستند. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments