اتصال دائم به اینترنت
1%
  • 0/10

آیا بازی Call of Duty: Black Ops 6 نیاز به اتصال دائم به اینترنت دارد؟

حاشیه‌های اذیت‌کننده

آیا بازی Call of Duty: Black Ops 6 نیاز به اتصال دائم به اینترنت دارد؟ ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ بازی | گیم کپی لینک

‏ بر اساس همه آنچه طرفداران تا به حال دیده‌اند، به نظر می‌رسد که بازی Call of Duty: Black Ops 6 می‌تواند بازگشتی به فرم اصلی باشد که طرفداران مدت‌ها در انتظارش بودند. پس از یک نمایش هیجان‌انگیز از Xbox، بازی Call of Duty: Black Ops 6 اولین دور از گیم‌پلی و تیزرهای پشت صحنه خود را در یک Direct اختصاصی 20 دقیقه‌ای به نمایش گذاشت که در ادامه به آن و موضوع اتصال دائم به اینترنت را خواهیم پرداخت.

‏ این به آن معنا نیست که هر جنبه از بازی Call of Duty: Black Ops 6 با استقبال مثبت روبرو شده است. یک پست رسمی در وبلاگ Activision اخیراً تأیید کرد که بازی Call of Duty: Black Ops 6 در تمام حالت‌های بازی خود، صرف نظر از اینکه بازیکن در حال انجام هرگونه فعالیت چندنفره باشد یا خیر، به اتصال دائم به اینترنت نیاز خواهد داشت. طبیعتاً، طرفداران از این تصمیم گیج‌کننده کمی ناراحت شده‌اند. ‏ بر اساس همان پست وبلاگی Activision که الزام اتصال دائم به اینترنت بازی Call of Duty: Black Ops 6 را تأیید کرد، این اتصال مداوم به اینترنت ظاهراً به Black Ops 6 اجازه می‌دهد تا از Texture Streaming استفاده کند تا با کیفیت‌ترین تصاویر را ارائه دهد و در عین حال فضای ذخیره‌سازی کلی بازی را کاهش دهد. در تئوری، این یک امر مثبت است، زیرا نسخه‌های اخیر مجموعه Call of Duty حجم دانلود بسیار زیادی را در کنسول‌ها داشته‌اند، به طوری که بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در سال گذشته به حدود 200 گیگابایت فضای خالی نیاز داشت. ‏ در واقعیت، الزام اتصال دائم به اینترنت در بازی Call of Duty: Black Ops 6 با برخی معایب بالقوه عمده همراه است. طبیعتاً، بزرگترین تهدیدی که این الزام اتصال دائمی برای بازی Call of Duty: Black Ops 6 ایجاد می‌کند، مربوط به محتوای تک‌نفره آن است. برای افرادی که اتصال اینترنت با پایداری کمتری را دارند، اکنون این احتمال واقعی وجود دارد که بخش داستانی بازی Call of Duty: Black Ops 6 به شدت دچار تأخیر شود و قطع ناگهانی اتصال اینترنت می‌تواند بازیکنان را از سفر انفرادی‌شان در داستان بازی بیرون بیندازد.

‏ این الزام همچنین بر حالت Zombies در Black Ops 6 تأثیر خواهد گذاشت، به طوری که بازیکنان انفرادی احتمالاً قادر به متوقف کردن بازی نخواهند بود و تأخیر نیز در اینجا یک تهدید واقعی خواهد بود. همچنین این احتمال قوی وجود دارد که در آینده، سرورهای آنلاین بازی Call of Duty: Black Ops 6 خاموش شوند، که در صورت وقوع این اتفاق، بازیکنان دسترسی به تمام حالت‌های بازی را از دست خواهند داد، زیرا همه آن‌ها نیاز به اتصال دائم به اینترنت را دارند. ‏ این الزام اتصال دائم به اینترنت برای مجموعه Call of Duty از زمان انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare در سال 2019 برای بازیکنان PC به یک هنجار تبدیل شده است و ثابت شده که یکی از جنبه‌های بحث‌برانگیزتر نسخه‌های اخیر CoD در این پلتفرم است. حال که بازیکنان کنسول نیز با همین مجموعه مشکلات اتصال روبرو می‌شوند، احتمالاً این مسئله با انتشار بازی Black Ops 6 در ماه اکتبر حتی بحث‌برانگیزتر هم خواهد شد.

حالا به نظر شما با اتصال دائم به اینترنت برای بازی Call of Duty: Black Ops 6 و ویژگی که قرار است داشته باشد، مشکلاتی که به وجود می‌آورد چیست و چگونه قابل حل خواهد بود؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments