برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر جدید انیمیشن Inside Out 2 احساس حسادت را نشان می‌دهد

ذهن پرآشوب رایلی

تصویر جدید انیمیشن Inside Out 2 احساس حسادت را نشان می‌دهد ۰ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
حسادت Inside Out 2

حساب فاندانگو به تازگی تصویر جدیدی از انیمیشن Inside Out 2 منتشر کرده که احساس حسادت را نشان می‌دهد.

بعد از گذشت حدود یک دهه از پخش انیمیشن تحسین‌شده درون برون، حال کمتر از یک ماه به اکران دنباله آن زمان باقی مانده است؛ انیمیشنی که این بار یعنی رایلی را با احساسات جدیدی روبه‌رو می‌کند که یکی از جالب‌ترین آن‌ها، احساس حسادت یا انوی نام دارد.

در همین راستا، ساعاتی پیش حساب کاربری فاندانگو در شبکه ایکس تصویر جدیدی از این انیمیشن به اشتراک گذاشت که حس حسادت در ذهن رایلی را نشان می‌دهد. در این عکس، حس حسادت سیستم کنترل ذهن رایلی را به دست گرفته و با تعجب در حال تماشای چیزی است. از طرفی، در کنار او، شخصیت‌های اضطراب، شادی، خشم و انزجا به طرز شوکه‌کننده‌ای خیره شده‌اند.

داستان انیمیشن اینساید اوت ۲ مدتی بعد از اتفاقات قسمت اول جریان دارد؛ جایی که شخصیت اصلی داستان یعنی رایلی در آستانه ورود به دوران نوجوانی بوده و همزمان با این اتفاق، احساسات و ذهن او دچار تغییرات زیادی می‌شود. در واقع، شادی، غم، ترس و خشم و انزجار اگرچه با یکدیگر کنار آمده بودند، اما به خاطر دوران نوجوانی و ظهور احساسات جدید، با چالش‌های جدیدی روبه‌رو شده‌اند.

از برجسته‌ترین صداپیشگان انیمیشن Inside Out 2 می‌توان به فیلیس اسمیت، ایمی پولر و لوییس بلک اشاره کرد. همچنین، ناگفته نماند که کلسی من، انیماتور برجسته پیکسار، کارگردانی درون و بیرون ۲ را برعهده دارد و این نخستین فیلم بلندش در مقام کارگردان است.

لازم به ذکر است که انیمیشن Inside Out 2 در تاریخ ۱۴ ژوئن سال جاری میلادی (۲۵ خرداد ماه پیش‌رو) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments