#مهسا_امینی

وین دیزل از دلیل انتخاب جان سینا برای پیوستن به تیم بازیگری F9 می‌گوید

پاول واکر همچنان الهام‌بخش است!

تیم بازیگری F9

وین دیزل، بازیگر و تهیه‌ی کننده‌ی فرنچایز سریع و خشن، در مصاحبه‌ی اخیر خود دلیل انتخاب جان سینا برای پیوستن به تیم بازیگری F9 را اعلام کرد.

به‌ مناسبت انتشار رسمی اولین تریلر کامل، تیم بازیگری F9 در یک رویداد تبلیغاتی در شهر میامی دور هم جمع شدند. برگزاری رویداد و حضور بازیگران اصلی این فرصت را برای خبرنگاران رسانه‌های مختلف به‌وجود آورد تا سوالات خود را پیرامون موضوعات مختلف مطرح کنند. در این میان، بحثی پیرامون انتخاب جان سینا (John Cena) به‌عنوان جدیدترین عضو تیم بازیگری فرنچایز سریع و خشن به میان آمد. وین دیزل (Vin Diesel)، بازیگر و تهیه‌کننده‌ی فرنچایز هم دلیلش را برای انتخاب این بازیگر ۴۲ ساله توضیح داد. طبق صحبت‌های دیزل، یک نشانه از طرف پاول واکر (Paul Walker) باعث شد تا سینا را انتخاب کند؛ بازیگری که طی یک سانحه‌ی تصادف در سال ۲۰۱۳ درگذشت:

مدت کوتاهی قبل از اینکه سفر خود را برای رفتن به لوکیشن تولید فیلم آغاز کنیم، جان سینا برای ملاقات با من به باشگاه بدنسازی‌ام آمد. پس از این اتفاق، پستی را در حساب کاربری اینستاگرام خودم منتشر کردم و گفتم: ممنون، پابلو. چون حس می‌کردم فردی، شخص مناسب را برای ایفای نقش جیکوب برایم فرستاده است.

بازیگر نقش دومینیک تورتو پیش از این، با انتشار یک ویدیوی سلفی در اینستاگرام خود، به این موضوع اشاره کرده بود. این ویدیو اوایل سال گذشته‌ی میلادی منتشر شده بود:

همیشه به مسئولیتم برای ساخت محصولی فکر می‌کنم که لیاقت وفاداری شما را داشته باشد. می‌دانم عجیب به‌نظر می‌رسد اما هر بار که پدیده‌ی ماه آبی رخ می‌دهد، حس می‌کنم پابلو آن بالا بوده و افراد مناسب را برای من می‌فرستد؛ سربازی دیگر به منظور جنگیدن برای حقیقت. امروز، فردی به باشگاه بدنسازی تورتو سر زد؛ فردی که حس می‌کنم پابلو برایم فرستاده است.

جان سینا در ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی رسما به تیم بازیگری F9 The Fast Saga پیوست اما در آن زمان هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون نقش او منتشر نشد. این شرایط با انتشار نخستین تریلر کامل F9 تغییر کرد. با توجه به آنچه که در ویدیوی تبلیغاتی دیدیم، سینا نقش جیکوب، برادر دومینیک تورتو را بر عهده دارد. او همیشه تلاش می‌کرده از برادرش قوی‌تر، بهتر و باهوش‌تر باشد اما هرگز به این خواسته‌اش نرسید. همین مسئله هم باعث وجود آمدن کینه و نفرتی عظیم نسبت به دام شده است. سایفر هم که از این موضوع مطلع بوده، سعی دارد تا از این حس نفرت به نفع خود بهره ببرد.

جان سینا هم در جریان برگزاری رویداد تبلیغاتی فیلم F9 صحبت‌های جالبی را انجام داد. طبق صحبت‌های او، نباید جیکوب را در لیست شخصیت‌های منفی فرنچایز سریع و خشن قرار دهیم:

تصمیم‌گیری پیرامون این موضوع را به مخاطبان واگذار می‌کنیم. طرفدارانمان در سراسر جهان باید تصمیم بگیرند چه کسی خوب و چه کسی بد است. تریلر صحنه‌هایی را نشان داده که باعث به‌وجود آمدن سوالات بسیاری شده است اما نمی‌توانم به هیچ کدام از آن‌ها پاسخ دهم.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم‌ سینمایی F9 از تاریخ ۲ خرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۲ مه) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا