قابلیت کراس‌پلی برای بازی Hyper Scape تایید شد

بتای دوم بازی به‌زودی منتشر خواهد شد

کراس پلی Hyper Scape

سازندگان بازی Hyper Scape، قابلیت کراس‌پلی را برای این عنوان تایید کردند.

چند روز قبل، از بازی بتل رویال شرکت یوبی سافت (Ubisoft) با نام Hyper Scape رسما رونمایی شد تا بلکه بتواند با عناوین مطرح سبک بتل رویال مانند پابجی، فورنتایت و Apex Legends یا حتی Call of Duty: Warzone به رقابت بپردازد.

تا به این لحظه، کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند بتای محدود که یک تست تکنیکال از این بازی محسوب می‌شود را تجربه کنند. با این حال، بر اساس اعلام تهیه‌کننده‌ی ارشد و وب سایت رسمی بازی، این عنوان برای کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 هم عرضه خواهد شد. مطابق اعلام وب سایت رسمی بازی، Hyper Scape در تابستان امسال به صورت رسمی برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین، تیم سازنده در صدد این هستند که در صورت امکان این بازی را برای پلتفرم‌های دیگری همچون نینتندو سوییچ و گوشی‌های موبایل عرضه کنند.

در همین حال، یوبی‌سافت به صورت رسمی از دو امکان بازی به صورت رسمی رونمایی کرد. یکی از این امکانات حضور بتل پس و دریافت جوایز در بازی و دیگری امکان تجربه‌ی Hyper Scape به صورت کراس‌پلی است. به این معنی که شما می‌توانید با دیگر پلتفرم‌ها هم به تجربه‌ی بازی بپردازید. همچنین، این شرکت فرانسوی اعلام کرد که تمامی امتیازات به دست آمده‌ی کاربران در نسخه‌ی بتا از بتل پس، به بازی اصلی انتقال پیدا خواهند کرد.

بازیکنان تنها تا فردا ۸ جولای (۱۸ تیرماه) می‌توانند به تجربه‌ی بتای Hyper Scape بپردازند؛ با این حال، سازندگان اعلام کردند که بتای دوم بازی در طی هفته‌های آینده در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت و همچنان خبری از انتشار بتا برای کنسول‌ها نخواهد بود.

اگر مشتاق تجربه‌ی Hyper Scape هستید، همین الان می‌توانید با مطالعه‌ی مطلب اختصاصی سرگرمی مبنی بر آموزش دانلود بازی Hyper Scape موفق به تجربه‌ی این عنوان شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا