طلاق غیرمنتظره هیو جکمن از همسرش؛ زوج محبوب هالیوودی به انتها رسیدند

پس از ۲۷ سال زندگی مشترک!

طلاق غیرمنتظره هیو جکمن از همسرش؛ زوج محبوب هالیوودی به انتها رسیدند سورنا رضایی ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
هیو جکمن و دبورا لی فرنس

وب سایت People در جدیدترین مطلب اختصاصی خود اعلام کرده زندگی مشترک هیو جکمن و دبورا لی فرنس به به پایان رسیده است.

هیو جکمن (Hugh Jackman) یک بازیگر استرالیایی بوده و بواسطه نقش ولورین (Wolverine) در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X Men) توانست به محبوبیتی جهانی برسد. او طی ده دهه‌های گذشته در آثار شاخصی دیگری هم حضور یافته که برای مثال می‌توان Les Misérables ،The Prestige و The Greatest Showman را نام برد. جکمن تنها بخاطر نقش لوگان یا فیلم‌هایش شهرت ندارد. در حالی که بازیگران مطرح هالیوودی هر از چند گاهی به روابط عاشقانه خود خاتمه داده و شریک جدیدی پیدا می‌کنند، بازیگر استرالیایی از سال ۱۹۹۶ میلادی در کنار همسر خود، یعنی دبورا لی فرنس (Deborra-Lee Furness) هست.

هیو جکمن و دبورا لی فرنس با ارسال یک بیانیه رسمی برای وب سایت People اعلام کرده‌اند زندگی مشترکشان به انتها رسیده و از یکدیگر طلاق می‌گیرند. آن‌ها به مدت ۲۷ سال زن و شوهر بوده و دو فرزندخوانده با نام‌های اسکار و ایوا دارند. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه را مطالعه کنید:

سه دهه در کنار هم بعنوان شوهر و همسر زندگی فوق العاده و دوست داشتنی‌ای داشته‌ایم. سفر ما دچار تغییر شده و تصمیم به جدایی گرفته‌ایم تا رشد فردی‌مان را دنبال کنیم.

خانواده همیشه برای ما بالاترین اولویت را داشته و خواهد داشت. فصل بعدی زندگی‌مان را با سپاسگزاری، عشق و مهربانی رقم خواهیم زد. از شما ممنون هستیم که به حریم خصوصی خانواده ما حین این تغییر احترام می‌گذارید.

هیو جکمن و دبورا لی فرنس نخستین بار در صحنه فیلمبرداری یک سریال استرالیایی به نام Corelli ملاقات کردند. آن‌ها به سرعت عاشق یکدیگر شده و با گذشت کمتر از یک سال رسماً ازدواج کردند. جکمن و فرنس همچنین طی سه دهه گذشته به یکی از زوج‌های محبوب هالیوود تبدیل شده بودند. در ضمن، فرنس با صنایع فیلم و سریال غریبه نبوده و بعنوان بازیگر و تهیه کننده فعالیت دارد.

طبق اطلاعاتی که یکی از منابع غیررسمی به اشتراک گذاشته، پای نفر سوم در میان نبوده و آن‌ها بخاطر اختلافاتی که بینشان به وجود آمده تصمیم به جدایی گرفته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا