آمار فروش گوشی‌های نوا 5 ظرف مدت کوتاهی به رکورد خیره کننده‌ای رسید

استقبال بی سابقه از محصولات جدید

آمار فروش گوشی‌های نوا 5 ظرف مدت کوتاهی به رکورد خیره کننده‌ای رسید aiazam ۰ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ اخبار فناوری
آمار فروش گوشی‌های نوا 5

مدت زمان زیادی از رونمایی سه گوشی جدید هوآوی نمی‌گذرد و در این مدت کوتاه آمار فروش گوشی‌های نوا 5 نشان‌دهنده‌ی استقبال چشم‌گیر کاربران است.

کمپانی هوآوی (Huawei) در تاریخ سی و یکم خرداد ماه سال جاری (بیست و یکم ماه ژوئن) به صورت رسمی از محصولات سری نوا 5 (Nova 5) رونمایی کرد. نسل جدید گوشی‌های هوشمند این کمپانی در این سری، شامل سه محصول بود. از طرفی دیگر در این روز اعلام شد که این سری مجهز به پردازنده‌ی Kirin 810 بوده و این پردازنده احتمالاً در سایر تولیدات رده متوسط آینده‌ی هوآوی هم به کار خواهد رفت.

تنها پنج هفته بعد از رونمایی، هوآوی اعلام کرد که آمار فروش گوشی‌های نوا 5 به دو میلیون نسخه رسیده است. این سری تازه شامل نوا 5، نوا 5 پرو و نوا 5i بوده و علاوه بر آن جدیدترین محصول این سری که یک گوشی چهار دوربینه به نام نوا 5i پرو است، جمعه‌ به بازار عرضه شد. میزان فروش خیره کننده‌ی سری تازه‌ی این کمپانی چینی رکوردی چشم‌گیر و بی نظیر برای آن به حساب می‌آید.

در حال حاضر این غول تکنولوژی شرق آسیا در چهارمین هفته‌ی متوالی فروش ویژه‌ی محصولاتش قرار دارد و این آمار تنها متعلق به آمار فروش در بازار چینی است. باید منتظر ماند و دید که آمار فروش هوآوی نوا 5 خارج از بازار داخلی هم چشم‌گیر خواهد بود یا نه؟

 یازدهم مرداد ماه (دوم ماه آگوست)، فروش فوق العاده‌ی بعدی برای گوشی‌های سری نوا 5 که شامل نوا 5i پرو هم خواهد شد. امکان خرید این محصولات در این مدت زمان تنها از دو سایت Vmall.com و JD.com و به صورت آنلاین امکان پذیر است. باید دید که استقبال از نوا 5 تا چه زمان ادامه خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا