کریتوس در فورتنایت
1%
  • 0/10

آموزش خرید و دریافت اسکین کریتوس در فورتنایت

آیا زمان بازگشت خدا کش بزرگ یونان به فورتنایت فرا رسیده است؟

آموزش خرید و دریافت اسکین کریتوس در فورتنایت ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ راهنما و آموزش کپی لینک

اسکین کریتوس در فورتنایت تا به امروز یکی از پرفروش‌ترین اسکین‌ها بوده و این احتمال وجود داشته که با فصل جدید فورتنایت، شاهد بازگشت این اسکین به فروشگاه باشیم. اما در صورت بازگشت کریتوس به فروشگاه فورتنایت، چه میزان وی باکس برای خرید آن نیاز داریم و چه چیزهایی دریافت می‌کنیم؟

فورتنایت با فصل دوم چپتر پنجم خود به افسانه‌ها و اساطیر یونانی روی آورد. به روزرسانی جذاب اساطیر و هیولاهای بازی فورتنایت، یکی از جذاب‌ترین به روزرسانی‌های این بازی در سال‌های اخیر بوده و توانسته به سادگی کاربران را شاد کند.

خدایان کهن یونان همیشه قدرتی خارق العاده در اختیار داشته‌اند که باعث شده هر کسی موفق به مقابله با آن‌ها نشود، اما در این میان جنگجویی وجود داشته که خدایان اساطیری یونان با شنیدن نام او، به سرعت از صحنه خارج می‌شوند. این شخصیت کریتوس (Kratos)، مرد اول سری بازی خدای جنگ بوده که چند سال پیش راه خود را به سرزمین فورتنایت یافت.

اجازه دهید بگوییم که کریتوس کلاسیک محبوب ما در این بازی فعلا ظاهر نشده، با این حال کریتوس ریبوت در این بازی حضور داشته و کارهای ناتمام زیادی دارد. پس از انتشار به روزرسانی یونان در بازی فورتنایت، شایعات زیادی مبنی بر بازگشت کریتوس و حتی افزودن اسکین قدیمی او و اسکین فرزندش آترئوس (Atreus) شکل گرفت.

این موضوع هنوز به طور رسمی توسط توسعه دهندگان سری بازی God of War یا فورتنایت تایید نشده، اما با شناخت ما از بازی فورتنایت، چنین چیزی اصلا دور از انتظار نیست!

نحوه دریافت اسکین کریتوس در فورتنایت

کریتوس اولین مرتبه در سال ۲۰۲۰ وارد دنیای فورتنایت شد و به سرعت به عنوان یکی از محبوب‌ترین اسکین‌های این بازی معرفی شد. در کنار او، شخصیت‌های محبوب دیگر از جمله مستر چیف (Master Chief) و مندلورین (Mandalorian) نیز به این بازی راه پیدا کردند.

در زمان انتشار این مطلب اما بیش از هزار روز از آخرین حضور کریتوس در فروشگاه فورتنایت گذشته و انتظار می‌رود با انتشار به روزرسانی اخیر، بار دیگر شاهد حضور او در فورتنایت باشیم. همانطور که اشاره شد، شایعات زیادی پیرامون بازگشت این شخصیت و فرزندش به فورتنایت وجود داشته و بازی فورتنایت نیز اشاره‌ای به آن داشته است.

صورت اسکین کریتوس با انتشار به روزرسانی خدایان یونان، از حالت عادی به حالت عصبانی تغییر یافته و همین موضوع می‌تواند به معنی بازگشت اسکین کریتوس در فورتنایت طی روزهای آتی باشد. اما برای خرید کریتوس در این بازی به چه میزان وی باکس (V-Bucks) نیاز دارید؟

باندل کامل کریتوس

شما برای خرید باندل کامل کریتوس نیازمند ۲۲۰۰ وی باکس هستید. شما با خرید این باندل پنج آیتم جداگانه دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است که خرید هر پنج آیتم به صورت جداگانه ۳۳۰۰ وی باکس برای شما هزینه خواهد داشت. در نتیجه خرید باندل کامل کریتوس بهترین گزینه برای شماست. این باندل شامل اسکین شخصیت کریتوس، تبر زیبای Leviathan Axe، ایموت Freezing Burst، گلایدر Guardian Shield و البته بک بلینگ Mimir خواهد شد.

همانطور که اشاره شد، شما می‌توانید هر پنج آیتم را به صورت جداگانه خریداری کنید. برای مثال بسیاری از کاربران تنها به خرید اسکین شخصیت‌ها علاقه داشته و به دنبال دیگر آیتم‌های باندل نمی‌روند. در ادامه نگاهی به همه آیتم‌های به صورت جداگانه خواهیم داشت.

اسکین کریتوس در فورتنایت

اسکین کریتوس در فورتنایت، در حقیقت شخصیت کریتوس در بازی God of War سال ۲۰۱۸ است. شما در این اسکین می‌توانید شانه بند چرمی، بانداژهای دست و حتی زخم شکم کریتوس حاصل از درگیری‌های قدیمی او را تماشا کنید. اسکین کریتوس بدون شک یکی از جذاب‌ترین اسکین‌های بازی فورتنایت بوده و خرید جداگانه اسکین او ۱۵۰۰ وی باکس برای شما هزینه خواهد داشت.

بک بلینگ میمیر

شما در صورت خرید اسکین کریتوس، بک بلینگ میمیر را به صورت کاملا رایگان دریافت می‌کنید. باهوش‌ترین انسان و نزدیک‌ترین دوست کریتوس یکی از جالب‌ترین بک بلینگ‌های بازی فورتنایت بوده که بر کمر کریتوس قرار گرفته، با تک چشم خود به اطراف نگاه کرده و حتی واکنش نشان می‌دهد!

اسکین کریتوس زره پوش در فورتنایت

اسکین کریتوس زره پوش مخصوص کاربران پلی استیشن ۵ است. شما در صورتی که اسکین کریتوس را در اختیار داشته و با آن به تجربه تنها یک بتل رویال در فورتنایت بپردازید، اسکین کریتوس زره پوش که در حقیقت لباس Valkyrie در بازی God of War سال ۲۰۱۸ بوده را دریافت خواهید کرد.

تبر Leviathan Axe

تبر Leviathan Axe فوق العاده جذاب بوده و از محبوب‌ترین آیتم‌های بازی فورتنایت است. متاسفانه این تبر جذاب مانند بازی خدای جنگ به طور مداوم از کمر کریتوس آویزان نیست، با این حال در زمان استفاده می‌توانید از زیبایی آن لذت ببرید. این تبر فوق العاده جذاب ۱۰۰۰ وی باکس برای شما هزینه خواهد داشت!

ایموت Freezing Burst

ایموت سرد و ترسناک Freezing Burst به صورت رایگان به همراه تبر Leviathan Axe در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما در زمان استفاده از این ایموت، شاهد بیرون کشیدن تبر توسط کریتوس، فشار دادن آن با دست و در نتیجه یخ بستن بخش فلزی آن خواهید بود. لازم به ذکر است که برای استفاده از این ایموت، حتما باید تبر Leviathan Axe را به همراه خود داشته باشید.

گلایدر Guardian Shield

در بازی خدای جنگ، شما از سپر گرد گاردین برای مقابله با دشمنان خود استفاده می‌کنید، اما از آنجایی که بازی فورتنایت چنین قابلیتی نداشته، کریتوس از سپر زیبای خود به عنوان گلایدر استفاده می‌کند! این گلایدر زیبا برای شما ۸۰۰ وی باکس هزینه خواهد داشت.

در نهایت از نو باید اشاره داشت که بازگشت اسکین کریتوس در فورتنایت هنوز به طور رسمی تایید نشده، با این حال دور از انتظار نیست و این مطلب صرفا بر اساس اطلاعات قدیمی و قیمت باندل کریتوس در سال ۲۰۲۱ تعبیه شده است. امیدواریم به زودی شاهد بازگشت کریتوس باشیم. آیا شما در گذشته موفق به خرید این باندل جذاب شده‌اید؟ به نظر شما چه چیزی باید به این باندل جذاب افزوده شود؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments