نحوه باز کردن تبر در Call of Duty: Vanguard با تمام کردن یک چالش

سلاح سردی که در وارزون نیست!

نحوه باز کردن تبر در Call of Duty: Vanguard با تمام کردن یک چالش امیرحسین ناصری ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
تبر در Call of Duty: Vanguard

برای گرفتن تبر در Call of Duty: Vanguard (و در آینده وارزون) باید چالش‌های خاصی انجام بدهید که در این مطلب قصد داریم تا آن را برای شما توضیح دهیم.

هنگامی که فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone Pacific و Vanguard شروع شد، کاربران شاهد تریلری بودند که نشان می‌داد گروهی تحت عنوان تسک فورس یتی (Yeti)، قصد دارند تا به مقر دشمن حمله کرده و انتشار گاز نبیولا وی (Nebula-V) را خنثی کنند. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که جدای از داستان، صحنه‌های سینماتیک آن نشان می‌دادند که اوپراتورها با استفاده از همان تیغه‌ای که برای بالا رفتن از کوه استفاده می‌شود، به کله دشمن می‌کوبند! همین مورد باعث شد تا بسیاری از کاربران منتظر اضافه شدن این تبر در وارزون و همچنین ونگارد باشند؛ کاری که ظاهرا انجام شده و مدتی است که در منو بازی وجود دارد.

در واقع انتظار می‌رفت که این سلاخ با انتشار آپدیت Season 2 Reloaded عرضه شود، اما اکنون تنها یک هفته تا فصل سوم فاصله داریم و تازه سازندگان تبر جدید را به وارزون و ونگارد اضافه کرده‌اند. با این وجود، نحوه گرفتن آن با رد کردن لول‌های بتل پس نیست و باید برای به دست آوردن آن چالشی را انجام دهید.

برای اینکه تبر یخی موجود در Call of Duty: Vanguard را بگیرید، باید در یک دست بازی در حالت Multiplayer به اندازه ۳ کشته با چاقو پرتابی را تا ۱۵ بار بگیرید؛ این یعنی در ۱۵ دست هرکدام ۳ کشته با چاقو را ثبت کنید. حال اگر با حالت Multiplayer چندان راضی نیستید، می‌توانید در حالت زامبی ۵۰ Sturmkriegers را با سلاح سرد بکشید. Sturmkriegers ها در واقع همان موجودات بزرگ و ابرقدرتی هستند که با داشتن یک مینی گان و زره سنگین، عملا کار شما را برای از بین بردن آن‌ها را سخت می‌کنند. با این وجود اگر قصد داشته باشید تا این چالش را زودتر تمام کنید، بهتر است ابتدا با سلاح گرم به آن‌ها تیر زده و ضربه آخر را با سلاح سرد بزنید تا حساب شود.

این در حالی است که هم‌اکنون این سلاح هنوز به وارزون اضافه نشده و احتمالا طی هفته‌های آینده یا پس از شروع فصل سوم Warzone Pacific برای بایکنان وارزون هم قابل باز کردن خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا