#مهسا_امینی
چالش‌های Jungle Hunter

فورتنایت: چگونه چالش‌های Jungle Hunter را انجام داده و اسکین غارتگر را به‌دست آوریم؟

نکاتی که باید برای تقابل با غارتگر بدانید

اگر به دنبال انجام چالش‌های Jungle Hunter در فورتنایت بوده و می‌خواهید اسکین غارتگر را به‌دست بیاورید، این مطلب برای شما آماده شده است.

اگر از طرفداران فورتنایت باشید، احتمالا نام مامور جان جونز را شنیده‌اید. او یکی از کارمندان Imagined Order است؛ سازمانی مخفی که کنترل جزیره‌ی آتنا را بر عهده دارد. در ابتدای فصل پنجم Chapter 2، لوکیشن زیرو پوینت لو رفت و لوپ هم ثبات خود را از دست داد. بدین ترتیب، هر کسی که در دنیای فورتنایت قرار دارد می‌تواند وارد دنیای اصلی شود. در چنین شرایطی، مامور جونز وظیفه یافت خودش را به زیرو پوینت رسانده و ثبات را به لوپ بازگرداند. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و او به داخل فورتنایت کشیده شد. در پی این اتفاق، مامور جونز ماهرترین جایزه‌بگیران و شکارچیان را فراخواند تا با کمکشان جلوی خروج افراد از لوپ را بگیرد.

در ابتدا مندلورین به جمع جایزه‌بگیرهای حاضر در Fortnite پیوست و با گذشت مدت کوتاهی، کریتوس و سپس مستر چیف به آتنا آمدند تا مامور جونز را در اتمام ماموریتش همراهی کنند. اضافه شدن خدای جنگ و جان-۱۱۷ بازخوردهای متنقاضی را از سوی کاربران فضای مجازی دریافت کرد. عده‌ای از آن‌ها موافق آمدنشان بودند و گروهی دیگر، مخالف. عده‌ی دوم معتقد هستند اضافه شدن کریتوس و مستر چیف به دنیای فانتزی، رنگارنگ و شاد فورتنایت ابهتشان را زیر سوال برده است. با وجود چنین بازخوردهایی، تیم توسعه در شرکت اپیک گیمز به روند افزودن جایزه‌بگیرهای جدید ادامه می‌دهد. اخیرا غارتگر (Predator) به جمع شخصیت‌ها پیوست و در آینده‌ی نزدیک هم احتمالا شاهد اضافه شدن لارا کرافت خواهیم بود.

معمولا وقتی یک شخصیت جدید به فورتنایت می‌آید، شاهد اضافه شدن مجموعه‌ای از چالش‌ها هستیم؛ اتفاقی که برای غارتگر هم رخ داده است. در ادامه قصد داریم چالش‌های Jungle Hunter را معرفی کرده و نکاتی را بگوییم که به شما در انجام ماموریت‌های خواسته‌شده کمک خواهند کرد.

چگونه اسکین غارتگر را به‌دست بیاوریم؟

برای اینکه اسکین غارتگر را به‌دست بیاورید، باید مجموعا چهار چالش را به سرانجام برسانید که سه موردش در ادامه قرار گرفته است:

  • سفینه‌ی غارتگر را بیابید.
  • با سه کاراکتر غیرقابل‌کنترل (Remedy ،Beef Boss و Dummy) صحبت کنید.
  • سه بسته‌ی سلامتی (Health Pack) جمع‌آوری کنید.

پس از اینکه سه مورد بالا را انجام دادید زمان انجام آخرین و اصلی‌ترین چالش، یعنی کشتن غارتگر فرا می‌رسد.

غارتگر در کدام لوکیشن پنهان شده است؟

پس از اینکه در جزیره فرود آمدید، خودتان را به Stealthy Stronghold برسانید. غارتگر برخلاف دیگر باس فایت‌هایی که به فورتنایت آمده‌اند علاقه‌ای زیادی به تحرک داشته و به صورت مداوم لوکیشن خود را تغییر می‌دهد. از همین رو، نمی‌توان گفت دقیقا در چه نقطه‌ای قرار دارد. با این حال، او به گونه‌ای طراحی شده که از Stealthy Stronghold خارج نشود. در نتیجه، تمام این منطقه را به خوبی بگردید. به طور حتم او را پیدا خواهید کرد.

چگونه غارتگر را شکست دهیم؟

غارتگر یکی از سخت‌ترین باس فایت‌هایی به شمار می‌رود که تاکنون به Fortnite آمده است. از همین رو، توصیه می‌کنیم به همراه دیگر اعضای گروه خود به مقابله با او بپردازید.

عوامل مختلفی تقابل با غارتگر را چالش‌برانگیز کرده‌اند: عامل اول به نوار سلامتی او مربوط می‌شود که طول بیشتری نسبت به دیگر کاراکترهای غیرقابل‌کنترل دارد؛ عامل دوم، قابلیت نامرئی شدن این باس فایت است. مانند آنچه در فیلم‌های Predator دیده بودیم، او می‌تواند خودش را از دیده‌ها پنهان کند. البته غارتگر به صورت کامل نامرئی نشده و درخشش متناوب و ضعیف نور را همچنان می‌توان دید.

عامل سوم، پرش‌های ناگهانی و بلند است. وقتی نبرد برخلاف انتظار غارتگر پیش می‌رود، از این قابلیت استفاده کرده و خود را از تیررس دشمنانش خارج می‌کند؛ عامل چهارم، سرعت بالای دویدن است. این ویژگی باعث شده هدف گرفتن غارتگر کار نسبتا سختی باشد. به خصوص اینکه به صورت مداوم در حال حرکت بوده و از حرکت نمی‌ایستد؛ عامل پنجم و پایانی، ضربات کشنده است. او از تیغه‌هایی که روی مچبندهایش قرار دارند برای وارد کردن صدمات سنگین به دشمنان استفاده می‌کند.

در ضمن، پس از اینکه غارتگر را شکست دادید، دستگاه نامرئی کننده‌اش روی زمین می‌افتد. می‌توانید آن را برداشته و در جریان نبردهای آتی استفاده کنید. به کمک این دستگاه، قادر خواهید بود به مدت ۳۰ ثانیه از دید دشمنان خود پنهان شوید. پس از هر بار نامرئی شدن باید ۳۰ ثانیه منتظر بمانید تا قابلیت استفاده‌ی مجدد فراهم شود. در صورتی که صدمه دریافت کنید یا وارد حجم زیادی از آب (برای مثال برکه) شوید، دستگاه غیرفعال می‌شود.

چگونه باقی چالش‌های Jungle Hunter را به سرانجام برسانیم؟

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، Jungle Hunter شامل چالش‌های مختلفی می‌شود که شکست دادن غارتگر یکی از آن‌ها است. در ادامه می‌توانید باقی موارد را مشاهده کنید:

  • به عنوان غارتگر به آپارتمان او در Hunter’s Haven بروید.
  • به عنوان غارتگر یک Bounty را به سرانجام برسانید.
  • به عنوان غارتگر از قابلیت نامرئی شدن استفاده کرده و به مدت ۳۰ ثانیه، در فاصله‌ی ۱۰ متری یک دشمن قرار بگیرید.
  • به عنوان غارتگر حالت تصویربرداری گرمایی (Thermal) را فعال کرده و حجم مشخصی از صدمه را به دشمنان خود وارد کنید.
  • یک سلاح از دسته‌ی Legendary یا بالاتر را بیابید.

با انجام چالش‌هایی که در بالا اشاره شد، پاداش‌های دیگری دریافت می‌کنید که بر اساس غارتگر طراحی شده‌اند؛ برای مثال می‌توان به تیغه‌های کشنده اشاره کرد.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا