چگونه داستان فیلم Thor 4 تریلر Guardians of The Galaxy 3 را نادیده می‌گیرد؟

پیتر و غم از دست دادن گامورا

داستان فیلم Thor 4 تریلر Guardians of The Galaxy 3

در واقع داستان فیلم Thor 4 شامل شخصیت‌هایی از گروه نگهبانان کهکشان می‌شود که ظاهرا روایت آن، به کلی تریلر فیلم Guardians of The Galaxy 3 را نایدیده می‌گیرد!

حین مراسم کامیک کان 2022 در شهر سن دیگو (San Diego Comicon) اتفاقات بسیاری افتاد که رونمایی از فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول یکی از مهم‌ترین‌های آن بود. با این وجود در میان رونمایی‌های مختلف، چند تیزر جالب هم پخش شد که به کلی مختص به این مراسم بودند و هرکس که در آن حضور داشته، آن را دیده و دیگران نمی‌توانند با کیفیت بالا شاهد آن باشند. برای مثال، ما دیدیم که تریلر فوق‌العاده هیجان‌انگیز و جذابی از فصل دوم سریال What If…? پخش شد و جالب‌تر اینکه یک سکانس از به زمین مشت کوبیدن میس مارول (Ms. Marvel) در فیلم مورد انتظار The Marvels نیز به تصویر کشیده شد.

با این وجود، شاید یکی از تریلرهای مهمی که در این رویداد پخش شد و ما هرگز نتوانستیم آن را با کیفیت بالا تماشا کنیم، متعلق به فیلم Guardians of The Galaxy 3 بود؛ اثری که شخصیت‌های محبوب و معروف آن آخرین بار در فیلم Thor: Love And Thunder دیده شدند و ظاهرا داستان آن را در این اثر سینمایی، کمی با آنچه که در تریلر دیدیم مغایرت دارد.

در واقع فیلم Thor: Love And Thunder و همچنین یک قسمت ویژه از ماجراجویی‌های نگهبانان کهکشان، قرار است تا ما را به داستان اصلی Guardians of The Galaxy برسانند. با این وجود، یک تریلر در مراسم کامیک کان امسال از فیلم Guardians of The Galaxy 3 منتشر شده بود که در آن، استار لورد (Star-Lord) به خاطر اینکه گامورا (Gamora) از یک جهان دیگر آمده و دیگر او را نمی‌شناسد شدیدا احساس ناراحتی می‌کند و حال خوشی ندارد. به هر حال او عشق سابقش را از دست داده، سپس عصبانی شدنش باعث شده تا تانوس (Thanos) در نبرد Infinity War دوباره دستکشش را به دست آورده و بشکن معروفش را بزند، سپس هم با نسخه‌ای قدیمی از گامورا آشنا شده که اصلا علاقه‌ای به او نداشته و او را نمی‌شناسد!

با این حال ما در فیلم جدید ثور می‌بینیم که او در کنار سایر نگهبانان کهکشان هنوز هم خوش و سر حال به ماجراجویی‌های مختلف می‌رود و اثری از گامورا هم در فیلم دیده یا حتی شنیده نمی‌شود! این موضوع با تریلر منتشر شده از فیلم Guardians of The Galaxy 3 کاملا در مغایرت است و باعث ایجاد یک حفره داستانی می‌شود. این در حالی است که هنوز هم سازندگان می‌توانند با یک نظریه آن را رفع کنند.

چگونه مشکل ارتباط داستان فیلم Thor 4 و نگهبانان حل می‌شود؟

شاید یک راه که بتوان با آن این موضوع را توجیه کرد، این باشد که پیش از اتفاقات فیلم Guardians of The Galaxy 3، استارلورد گامورا را تنها یکبار دیده و هنوز به دنبالش می‌گردد. این یعنی هنوز گامورا پس از ناپدید شدنش به پیتر کویل (Peter Quill) جواب نداده و او هنوز ۱۰۰ درصد از اینکه نمی‌تواند با گامورا جدید باشد، نا امید نشده است. با این حساب، می‌توان گفت که کویل در داستان فیلم Thor 4 هنوز هم به اینکه بتواند بعدها با گامورا سال ۲۰۱۴ کنار بیاید امیدوار است و به همین دلیل، خوشحالی می‌کند!

با این وجود در تریلر پخش شده از فیلم Guardians of The Galaxy 3 داستان مدتی بعد Thor 4 است و کویل با گامورا مواجه شده که او را رد کرده و به همین دلیل نیز افسرده شده است. کشش داستان این فیلم می‌تواند درباره این موضوع باشد که کویل سعی می‌کند تا نظر گامورا را جلب کند، در حالی که در نهایت پس از بارها و بارها شکست خوردن، بالاخره طی یک اتفاق موفق می‌شود تا دل او را به دست بیاورد. با این حال، جالب است بدانید که جیمز گان (James Gunn) اعلام کرده بود که این یک پایان کلی برای شخصیت‌های نگهبانان کهکشان خواهد بود و با این حساب، شاید بعد از بهم رسیدن گامورا و استارلورد، شاهد کناره‌گیری آن‌ها از فعالیت‌های ابرقهرمانی و ساختن یک زندگی آرام در نقطه‌ای از کهکشان باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا