تماشا کنید: The Dark Pictures Anthology: House of Ashes معرفی شد

سوپرمسیو گیمز مسیر را ادامه می‌دهد

تماشا کنید: The Dark Pictures Anthology: House of Ashes معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی بازی‌سازی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) تریلر بازی House of Ashes منتشر کرد تا رسما قسمت سوم آنتولوژی The Dark Pictures هم معرفی شود.

دومین بازی سری The Dark Pictures Anthology، چند روز پیش تحت عنوان Little Hope برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی در سبک فیلم تعاملی ساخته شده و اتفاقات آن به سال ۱۶۹۲ میلادی برمی‌گردد. در این عنوان ترسناک، بازیکن در جایگاه شخصیت‌های مختلف قرار می‌گیرد و باید روند ماجرا را جلو ببرد. در این بازی، چند جوان در شهر Little Hope گیر افتاده‌اند و تلاش می‌کنند تا از راز‌های این منطقه‌ی عجیب و غریب سر در بیاورند.

تنها چند روز از عرضه‌ی The Dark Pictures Anthology: Little Hope گذشته و به‌نظر می‌رسد استودیوی سوپرمسیو گیمز پروژه‌ی بعدی خود را آغاز کرده است. این بازی جدید House of Ashes نام دارد و سومین عنوان از سری The Dark Pictures Anthology به حساب می‌آید. تریلری که از House of Ashes منتشر شده جزئیات زیادی را در اختیار بیننده قرار نمی‌دهد، اما به‌نظر می‌رسد سربازانی در زیرزمین حضور دارند که توسط شیاطین محاصره شده‌اند. همچنین، این بازی قرار است مانند دیگر عناوین The Dark Pictures Anthology، در سبک فیلم تعاملی ساخته شود و حس ترس را به مخاطبش منتقل کند. House of Ashes سومین بازی آنتولوژی سوپرمسیو گیمز شمرده می‌شود اما آخرین آن نیست. این توسعه‌دهنده قصد دارد به طور کلی ۸ بازی در قالب دارک پیکچرز عرضه کند.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ دقیق انتشار The Dark Pictures Anthology: House of Ashes اعلام شده و تنها می‌دانیم این بازی قرار است در سال ۲۰۲۱ عرضه شود. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، این بازی ترسناک هم‌اکنون در دست تولید قرار دارد و به زودی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با آخرین بازی منتشر شده‌ی آنتولوژی دارک پیکچرز، می‌توانید مطلب هرآنچه از The Dark Pictures Anthology: Little Hope می‌دانیم را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا