تاریخ انتشار نسخه‌ی پی‌سی بازی Horizon Zero Dawn مشخص شد

این بازی خیلی زودتر از زمان پیش بینی شده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت

استودیو گوریلا گیمز، به صورت رسمی تاریخ انتشار بازی Horizon Zero Dawn روی پلتفرم کامپیوتر را اعلام کرد.

چند ماه قبل، بعد از شایعات فراوان در خبری خواندیم که بازی Horizon Zero Dawn برای پلتفرم رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد شد و کاربران PC هم می‌توانند شانس تجربه‌ی این بازی را داشته باشند. با این حال در همان زمان، هیچ‌گونه تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشد و حالا بعد از چند ماه انتظار، شرکت سونی (Sony) و استودیو گوریلا گیمز (Guerrilla Games) به صورت رسمی تاریخ انتشار Horizon Zero Dawn روی رایانه‌های شخصی را اعلام کردند و باید بگوییم که این بازی خیلی زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت در دسترس کاربران این پلتفرم قرار خواهد گرفت.

بر اساس تریلر جدید این بازی، Horizon Zero Dawn در تاریخ ۷ آگوست (۱۷ مرداد) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کاربران پی‌سی می‌توانند این بازی را با پسوند Complete Edition از پلتفرم استیم خریداری و تجربه کنند؛ همانطور که از عنوان بازی مشخص است، کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند مجموعه‌ی کاملی از بازی که شامل، نسخه‌ی اصلی، بسته‌ی الحاقی داستانی The Frozen Wilds و یک کتاب هنری دیجیتالی می‌شود را در دسترس خودشان داشته باشند. این بازی با قیمت ۵۰ دلار عرضه خواهد شد.

به لحاظ فنی، کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند از Horizon Zero Dawn تجربه‌ی کامل‌تری نسبت به گیمرهای پلی‌استیشن 4 داشته باشند؛ چرا که دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند با استفاده از تنظیمات گرافیکی، با توجه به قدرت سخت افزاری سیستم‌های خودشان، بازی را با فریم ریت بیشتر و همچنین رزولوشن بالاتر تجربه کنند؛ اگرچه، کاربران پلی‌اسیتشن 4 پرو موفق به تجربه‌ی شگفت انگیزی از این حیث شدند.

چندی پیش و در جریان رویداد معرفی پلی‌استیشن 5، از نسخه‌ی جدید این مجموعه با نام Horizon Forbidden West رونمایی شد و در سال ۲۰۲۱ و در نسل جدید کنسول‌ها می‌توانیم دوباره به ماجراجویی‌های خودمان با ایلوی (Aloy) ادامه دهیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا