عنوان Horizon: Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

نوبت پی‌سی گیمرهاست تا با ماشین‌ها مبارزه کنند

عنوان Horizon: Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Horizon: Zero Dawn برای PC

شرکت سونی و استودیوی Guerrilla Games به طور رسمی تایید کردند که عنوان Horizon: Zero Dawn در تابستان سال آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

عنوان موفق Horizon: Zero Dawn که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده است، یکی از آثار انحصاری پلی‌استیشن 4 محسوب می‌شود که تاکنون کاربران بقیه‌ی پلتفرم‌ها از تجربه‌ی آن محروم بوده‌اند. این اثر نقش‌آفرینی در مارس ۲۰۱۷ عرضه شد و حالا برنامه‌هایی برای انتشار این بازی روی PC وجود دارد.

آقای «هرمن هالست» رئیس بخش پلی‌استیشن که قبل از آن مدیریت Guerrilla Games را بر عهده داشت، با PlayStation Blog مصاحبه‌ای انجام داده که محتوای آن در مورد برنامه‌‌های این شرکت برای عناوین انحصاری و انتشار آن‌ها روی رایانه‌های شخصی است. در این مصاحبه هالست می‌گوید هدف سونی از انتشار Horizon: Zero Dawn برای رایانه‌های شخصی، معرفی پلی‌استیشن به کاربران بقیه‌ی پلتفرم‌ها است تا به آن‌ها نشان دهد در تمام مدت چه چیزی را از دست داده‌اند. در واقع این عمل نوعی بازاریابی برای این شرکت شمرده می‌شود. همچنین او اعلام کرد عرضه‌ی Horizon: Zero Dawn برای PC به این معنی نیست که تمامی بازی‌های انحصاری این شرکت روی دیگر پلتفرم‌ها منتشر می‌شوند، بلکه پلی‌استیشن سرسختانه به انحصاری بودن آثارش پایبند می‌ماند.

در حال حاضر مهم‌ترین رقیب پلی‌استیشن یعنی ایکس‌باکس، اکثر عناوین خود را روی PC هم عرضه کرده است. پس شاید پلی‌استیشن در مورد سیاست‌های خود تجدید نظر کرده باشد و قصد دارد با انتشار Horizon: Zero Dawn روی پلتفرمی غیر از کنسول‌های خود، راه بقیه‌ی گیمرها را به دنیای پلی‌استیشن باز کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا