#مهسا_امینی

عکس‌های بازی Horizon Forbidden West در PS4 خیره‌کننده هستند!

نسل هشتم هنوز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد

عکس‌های بازی Horizon Forbidden West در PS4

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ که البته در انحصار سونی و پلی استیشن قرار دارد، در نسل هشتم نیز جولان می‌دهد. عکس‌های بازی Horizon Forbidden West در PS4 دل هر کسی را می‌برند!

ما تابدین لحظه عکس‌ها و اسکرین شات‌های بسیاری از عنوان در دست توسعه استودیو Guerrilla Games یعنی Horizon Forbidden West در پلی استیشن ۵ دیده‌ایم و البته گیم‌پلی کوتاه پخش شده از این عنوان فوق‌العاده مهم در پلی استیشن ۵ به نمایش درآمد که همگی آن‌ها به شدت دل‌ربا و چشم نواز بودند. امروز استودیو گوریلا گیمز ثابت کرد که تمرکز آن‌ها فقط روی نسل نهم نبوده و کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ هنوز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

عکس‌های بازی Horizon Forbidden West در PS4 در صفحه توییتر استودیو گوریلا گیمز منتشر شده‌اند و شکی نیست که ما شاهد کمبودهایی نسبت به نسخه PS5 این عنوان خواهیم بود و از واضح‌ترین این جزئیات می‌توان به موهای الوی، شخصیت اصلی این بازی اشاره داشت، با این حال تیم توسعه بازی Horizon Forbidden West تلاش کرده بهترین عملکرد را از کنسول نسل هشتمی سونی به‌دست آورده و بازی Horizon Forbidden West را به بهترین شکل ممکن عرضه کند.

از دیگر جزئیات کاهش یافته می‌توان به مکان‌های دور دست که کیفیت پایین‌تری داشته و همچنین میدان دید محدودتر اشاره داشت. البته این احتمال وجود دارد که در زمان عرضه با تغییرات دیگری در نسخه نسل هشتمی این بازی روبه‌رو شویم، ولی تیم Guerrilla Games با تلاش خود سعی کرده بهترین تجربه را در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ قرار دهد. تیم گوریلا گیمز همزمان با انتشار عکس‌های بازی Horizon Forbidden West در PS4 نوشت:

ما عکس‌ها و ویدیوهای بسیاری از Horizon Forbidden West در پلی استیشن ۵ به شما نشان دادیم ولی بازی در پلی استیشن ۴ دیوانه کننده بوده و به بهترین شکل نمایش داده شده و اجرا می‌شود.

بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۱۸ فوریه سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۹ بهمن ماه سال جاری شمسی برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد و ما امیدواریم پیش از انتشار نهایی این بازی، با تصاویر جدید و ویدیو‌های گیم‌پلی طولانی‌تر در پلی استیشن ۵ و البته پلی استیشن ۴ خوشحال شویم. به نظر شما تیم Guerrilla Games موفق می‌شود نمایشی خوب از این بازی در کنسول پلی استیشن ۴ به جا بگذارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا