تریلر داستانی بازی Horizon Forbidden West ماجراجویی جدید الوی را نشان می‌دهد

همراه با دوستانی جدید

طبق اعلام رسمی، تریلر داستانی بازی Horizon Forbidden West به تازگی منتشر شده و چنان که پیداست، تمرکز آن روی ماجراجویی جدید الوی (Aloy) در پیدا کردن راهی برای نجات مردمانش خواهد بود؛ جایی که او باید به غرب ممنوعه برود!

در Horizon Zero Dawn با جهانی آشنا شدیم که در آن همه چیز نابود شده و ماشین‌ها به جای مردم در حیات وحش قرار دارند! دنیای این بازی تحسین شده سال ۲۰۱۷ برای خود کاربران به اندازه کافی عجیب بود، اما برای اینکه کم کم با آن آشنا شوید، هدف اصلی دقیقا روی همین موضوع تنظیم شده است! بازیکنان در نقش دختر جوانی به نام الوی (Aloy)، باید از رازهای این جهان پرده بردارند و با گذشته نابود شده آن رو به رو شوند. چرا ربات‌ها به جای حیوانات روی چمن می‌دوند و دلیل حمله بسیاری از آن‌ها به مردم چیست؟

پاسخ این پرسش‌ها را در عنوان Zero Dawn دریافت کردیم. با این حال فهمیدن راز گذشته، دردی از مشکلات مردم در جهان آخرالزمانی را دوا نمی‌کند! به همین دلیل سازندگان دست به کار شده‌اند و بازی Horizon Forbidden West را طراحی کرده‌اند؛ عنوانی که تا یک ماه دیگر عرضه می‌شود و یک تریلر داستانی از آن به تازگی منتشر شده است. در واقع با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، رفته رفته انواع تیزرها و ویدیوهای مختلف از انحصاری بعدی سونی منتشر خواهد شد و تریلر داستانی بازی Horizon Forbidden West تنها شروع این روند تبلیغاتی خواهد بود

در این ویدیو چند دقیقه‌ای، ما اول از همه شاهد کشته شدن مردمان الوی هستیم که یا ربات‌ها به آن‌ها حمله می‌کنند، یا از گرسنگی جان می‌دهند. به همین دلیل نیز او تصمیم می‌گیرد تا به غرب ممنوعه یا همان Forbidden West بروید، جایی که احتمالا منابع کافی برای ادامه حیات و نجات مردم را پیدا خواهد کرد. اما آیا او تنها کسی است که به دنبال این منابع می‌رود؟ هرگز! در واقع انواع دشمنان حاضر هستند تا مانع رسیدن الوی به مقصدش شوند؛ Regala و سربازانش و همچنین Sylens با ربات‌هایی که در اختیار دارد، همگی دشمنان جان الوی خواهند بود. با این وجود، در تریلر می‌بینیم که او در مقابل این دشمنان قدیمی و جدید تنها نیست، همانطور که در گذشته هم نبوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا