#مهسا_امینی

اولین تریلر از بازی جدید سازندگان Homeworld 3 منتشر شد

Hardspace: Shipbreaker شما را به فضا خواهد برد

اولین تریلر از بازی جدید سازندگان Homeworld 3 منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

استودیوی Blackbird Interactive سازنده‌ی عنوان Homeworld 3 به تازگی تریلری از بازی جدید خود با نام Hardspace: Shipbreaker منتشر کرد.

علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژی و علمی تخیلی با نام سری Homeworld آشنایی دارند. قسمت اول از این سری در تاریخ ۱۹۹۶ توسط Relic Entertainment ساخته شد که توانست نظر بسیار مثبت مخاطبین و منتقدین را به خود جلب کند. با موفقیت‌های قسمت اول، این استودیو Homeworld 2 را در سال ۲۰۰۳ عرضه کرد که مانند قسمت قبلی یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آمد. حال نزدیک به ۱۸ سال است که نسخه‌ی جدیدی از این سری ندیده‌ایم و تنها در سال ۲۰۱۵ میلادی نسخه‌های ریمستر قسمت اول و دوم و یک نسخه‌ی فرعی از این سری عرضه شد.

خوشبختانه سال گذشته Blackbird Interactive و Gearbox بازی Homeworld 3 را تایید کردند. در حالی که افراد بسیاری بی‌صبرانه منتظر اطلاعات بیشتر از این اثر استراتژی هستند، این استودیو از بازی جدید خود به نام Hardspace: Shipbreaker همراه با یک تریلر رونمایی کرد.

Hardspace: Shipbreaker اثری اول شخص است که شما را در نقش یک فضانورد قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که این اثر اکشن نیست و سلاح اصلی شما یک لیزر چند کاره است که باید با آن برخی از سطوح را بریده یا به هم متصل کنید و ماموریت‌هایی را که به شما محول شده، انجام دهید. در تریلر، صحنه‌هایی از گیم‌پلی بازی هم دیده می‌شود که در آن بازیکن به فضای خارج از سفینه می‌رود و ماموریت‌هایی را در فضا انجام می‌دهد. بازیکن با چالش‌های مختلفی مواجه است. به عنوان مثل در صورتی که بدنه‌ی سفینه آسیب ببیند، کاراکتر اصلی با یک شتاب خیلی سریع به فضا پرتاب می‌شود. همچنین احتمال دارد بخش‌هایی از سفینه آتش بگیرد تا بازیکن با چالشی متفاوت روبرو شود.

تاریخ دقیقی برای انتشار بازی Hardspace: Shipbreaker مشخص نیست، ولی با توجه به تریلر، این اثر در تابستان ۲۰۲۰ میلادی به صورت Early Access عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا