لیست طلسم های بازی Hogwarts Legacy

راهنمای تمامی نفرین‌ها و طلسم های بازی Hogwarts Legacy

آموزش جادوگری در کلاس سرگرمی

نفرین‌ها و طلسم های بازی Hogwarts Legacy یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این اثر هستند که در این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

لیست طلسم های بازی Hogwarts Legacy

طلسم‌ها (و نفرین‌ها) داخل بازی Hogwarts Legacy درون کریستال‌های طلسم (Spell Diamonds) ذخیره شده‌اند. طلسم های بازی Hogwarts Legacy به انواع مختلفی تقسیم شده‌اند که برخی از آن‌ها رنگ خاصی را به خود اختصاص داده‌اند. طلسم‌های دیگر همچون Transmogrify (که با نام Transmog هم شناخته می‌شود) برای تغییر ظاهر تجهیزات خاص شماست. لازم است بدانید که همه طلسم های بازی Hogwarts Legacy از این قاعده پیروی نمی‌کنند و برخی از این رویه مستثنی هستند.
طلسم‌ها برای انجام بیشتر کارها در دنیای جادوگری استفاده می‌شوند. از مرتب کردن اتاقتان تا غذا دادن به حیوان‌ دست‌آموز خود و اکتشافات، مبارزات، حل معماها و بسیاری موارد دیگر گوشه‌ای از کارهایی هستند که طلسم های بازی Hogwarts Legacy به کمک شما خواهند آمد. بیشتر این طلسم‌ها پشت ماموریت‌‌های داستانی اصلی باز قرار دارند و باید به انجام آن‌ها بپردازید. اما برخی از آن‌ها نیازمند حل معماها، گشت و گذار در محیط‌های گسترده بازی و پرداختن به ماموریت‌های فرعی هستند.
مقاله پیش‌رو قصد دارد تا شما را با طلسم های بازی Hogwarts Legacy و نحوه به دست آوردن آن‌ها بیشتر آشنا نماید. برای راحتی کار هرکدام از آن‌ها را در دسته‌بندی خاص خود نیز قرار داده‌ایم.

طلسم‌های اساسی

این طلسم های بازی Hogwarts Legacy با انجام ماموریت‌‌های اصلی داستانی باز می‌شوند. هر زمانی که اراده کنید می‌توانید از این طلسم‌ها استفاده کرده و نیازمند قرارگیری در کریستال‌های طلسم نیستند.

 • طلسم Alohomora
  این طلسم به شما اجازه دستیابی به بسیاری از اتاق‌های قفل‌شده و صندوقچه‌ها را در سراسر جهان بازی می‌دهد، اما نیازمند توانمندی جادویی است تا به خوبی عمل کند. زمانی که نزدیک یک قفل هستید از آن استفاده کنید.
 • طلسم Ancient Magic
  ضربات جادوی باستانی آسیب زیادی را وارد کرده و باعث شکستن افسون محافظ‌ها می‌شوند. زمانی که اعلانی را بالای سر دشمنی مشاهده کردید، آن را استفاده نمایید.
 • طلسم Ancient Magic Throw
  ضربه پرتابی جادوی باستانی در ابتدا یک شیء خاص محیطی را احضار و سپس آن را به سوی دشمن مد نظر پرتاب می‌کند. این طلسم‌ هم به طور ویژه‌ای برای شکستن محافظ دشمنان به کار می‌رود‌. زمانی که نشان‌گر بالای هدف بود، می‌توانید از آن استفاده نمایید
 • طلسم Basic Cast
  این طلسم ضربه جزئی را به دشمن یا اشیا وارد می‌کند
 • طلسم Petrificus Totalus
  این طلسم به قدری قدرتمند است که می‌تواند به محض استفاده بسیاری از دشمنان را کور کند. باید در نظر داشت که دشمنان خطرناک‌تر در برابر این طلسم آسیب جزئی می‌بینند و به سرعت از اثر آن بهبودی می‌یابند. آرام و بدون جلب توجه به پشت دشمنان بروید و هنگامی که نشانگر ظاهر شد، طلسم را اجرا کنید.
 • طلسم Protego
  این طلسم در برابر انواع گوناگون ضربات از جمله طلسم‌های دیگران، اصابت اسلحه و دیگر موارد از شما محافظت می‌کند. برای استفاده از این طلسم بهتر است تا لحظه اصابت ضربه صبر کنید و دقیقا قبل از برخورد آن را اجرا کنید تا یک حرکت بی‌نقص را انجام داده باشید، در این صورت سپر دفاعی دشمن خواهد شکست و شما دست برتر را خواهید یافت.
 • طلسم Revelio
  این طلسم انواع مختلف هدف‌های سودمند و قابل تعامل را در جهان برای شما برجسته می‌کند. این هایلایت شامل اشیاء مخفی، آیتم‌های پازل‌ها، غنائم دشمنان و موارد بسیار دیگر می‌شود.
 • طلسم Stupefy
  آخرین طلسم اساسی از طلسم های بازی Hogwarts Legacy دشمنان را گیج کرده و به پلیر اجازه می‌دهد به آن‌ها ضربات سهمگینی وارد کند. این طلسم آسیب مستقیم به دشمنان وارد نمی‌کند اما دشمنان گیج آسیب بیشتری را نسبت به دشمنان عادی دریافت می‌کنند. به غیر از درجه سختی Hard، اگر هنگام دفع ضربات موفق با طلسم Protego دکمه زیر انگشتتان را نگه دارید، خواهید توانست با اجرای طلسم Stupefy و انتخاب دشمن سپر محافظ او را شکسته و از بین ببرید.

طلسم‌های کاربردی

این دسته از جادوها که زیرشاخه طلسم های بازی Hogwarts Legacy به حساب می‌آیند، برای کمک به اکتشافات و حل پازل‌ها به یاری شما خواهند آمد.

 • طلسم Disillusionment
  این سحر باعث می‌شود که با محیط استتار کنید و دشمنان متوجه حضور شما نشوند. اگر به آرامی و با استفاده از این طلسم از پشت به دشمنان خود نزدیک شوید، موقعیت خوبی را برای اجرای طلسم Petrificus Totalus به دست خواهید آورد.
 • طلسم Lumos
  این جادو از طلسم های بازی Hogwarts Legacy به شما اجازه می‌دهد تا در تاریکی راحت‌تر پیشروی کنید و برای حل پازل‌هایی که به نور بیشتر نیاز دارند، به کمک شما خواهد آمد.
 • طلسم Reparo
  ریپارو اجازه می‌دهد تا اشیا آسیب‌دیده را به سرعت به حالت قبلی خود برگردانید و از آن‌ها استفاده نمایید.
 • طلسم Wingardium Leviosa
  با استفاده از این طلسم می‌توانید اشیا را حرکت داده یا آن‌ها را کنترل کنید. لویوسا اجازه می‌دهد موقعیت اشیا را کنترل کرده یا آن‌ها را در هوا بچرخانید. اگر جادوی Accio را جهت احضار اشیا استفاده کنید، Leviosa به کمک شما در کنترل کردن آن خواهد آمد.

در حالی که موارد بعدی این لیست واقعا کاربردی یا طلسم نیستند، اما داخل دسته‌بندی طلسم های بازی Hogwarts Legacy در همین گروه قرار می‌گیرند.

 • طلسم Beast Petting Brush
  این طلسم در واقع برسی برای نظافت حیوان دست‌آموز شماست
 • طلسم Beast Feed
  با اجرای این جادو می‌توانید به جانوران غذا دهید و میزان رضایت آن‌ها را بالا ببرید. این جادو روی حیواناتی که در بخش Vivarium یا کلاس درسی پروفسور هاوین (Professor Howin) هم قرار دارند موثر است.
 • طلسم Nab-Sack
  این جادو به منظور نجات یا رام کردن حیوانات جهت برگرداندن آن‌ها به Vivarium شخصی شما استفاده می‌گردد.

طلسم‌های فشار(نیرو)

طلسم‌های فشار یا نیرو که دسته بعدی از طلسم های بازی Hogwarts Legacy هستند، دارای رنگ بنفش بوده و توانایی شکستن سپرهای محافظ با همان رنگ را دارند. از این دسته جادوها می‌توان برای کنترل اشیا، محیط و یا حتی دشمنان کمک گرفت. تطبیق‌پذیری طلسم‌های نیرو کلید اصلی حمله، دفاع و یا اکتشاف است

 • طلسم Accio
  این طلسم انواع مختلفی از دشمنان یا اشیا را به نزدیک شما فرا می‌خواند؛ البته باید توجه داشت که برخی اشیا خاص جادویی یا سنگین نیازمند تلاشی مستمر برای اثرپذیری این جادو دارند. با اجرای آکیو و کشیدن آن‌ها به سمت خودتان، به صورت اتوماتیک و بدون نگه داشتن هیچ دکمه اضافی جادوی Wingardium Leviosa بلافاصله ایجاد می‌شود.
 • طلسم Depulso
  این طلسم دقیقا برعکس طلسم قبلی کار می‌کند. با اجرای دیپالسو دشمنان را به عقب رانده یا آن‌ها را پرتاب به مکانی دورتر از خود کنید.
 • طلسم Descendo
  این طلسم جادویی از طلسم های بازی Hogwarts Legacy آسیب مستقیمی را وارد نمی‌کند، اما با کوبیدن اشیا یا دشمنان به زمین حتما باعث آسیب آن‌ها خواهید شد. دشمنانی که در هوا هستند یا آزادانه در آن می‌چرخند، با اجرای این طلسم آسیب بیشتری می‌بینند.
 • طلسم Flipendo
  این طلسم دشمنان را به سمت بالا یا عقب معلق می‌سازد. با توجه به اینکه این جادو کول‌داون کوتاهی دارد، برای گسترش و ترکیب ضربات شما عالی به شمار می‌رود. توانایی خاص آن در چرخاندن اشیا جهت حل پازل‌ها و برتری جهت استفاده از نقاط ضعف دشمنان از مزایای این طلسم از طلسم های بازی Hogwarts Legacy به شمار می‌آید.

طلسم‌های کنترل

طلسم‌های کنترل رنگ زرد را به خود اختصاص داده و بالطبع توانایی شکستن سپرهای محافظ زرد رنگ را هم دارند. این دسته از طلسم های بازی Hogwarts Legacy توانایی تغییر شکل اشیا و کنترل دسته‌ای از دشمنان را دارند.

 • طلسم Arresto Momentum
  هم اشیا و هم دشمنان را کند و آهسته می‌کند و زمان بیشتری را برای اجرای حرکت بعدی شما فراهم می‌سازد.
 • طلسم Glacius
  دشمنان را بی‌حرکت نگه می‌دارد و میزان آسیب ضربات بعدی روی آن‌ها را افزایش می‌دهد.
 • طلسم Levioso
  اشیا و دشمنان را معلق نگه داشته و برای حل پازل‌ها و غافل‌گیری دشمنان بسیار کاربردی به حساب می‌آید.
 • طلسم Transformation
  شکل و حالت اشیا و دشمنان را دچار تحول می‌کند؛ برای حل پازل‌ها و خطرات جدی این طلسم کمک‌رسان شما خواهد بود

این دسته از طلسم های بازی Hogwarts Legacy با رنگ قرمز مزین شده‌اند. اکثر آن‌ها برای ضربه زدن یا آسیب رساندن به دشمنان طی مبارزات به کار برده می‌شوند. بسیاری از طلسم‌های عناصر مختلف و تهاجمی در این دسته جای می‌گیرند. باید توجه داشت که هر یک از این طلسم‌ها زمان‌های مختلفی را تا استفاده بعدی نیاز دارند.

 • طلسم Bombarda
  به محض برخورد آسیب جدی را وارد می‌کند که با انفجار همراه بوده و توانایی تخریب محیطی و ضربه به دشمنان را نیز داراست.
 • طلسم Confringo
  طلسمی دوربرد که به محض برخورد به دشمن صدمه می‌زند. اگر ضربت شما آتش‌محور باشد، علاوه بر آسیب معمولی صدمه بیشتری هم به دشمنان خود وارد خواهید کرد. حتی ممکن است این ضربات آتش‌زا در نهایت منجر به انفجار شوند.
 • طلسم Diffindo
  از راه دور به اشیا و دشمنان آسیب‌های جدی وارد می‌کند.
 • طلسم Expelliarmus
  دشمنانی که از چوب‌دستی جادویی یا اسلحه استفاده می‌کنند را خلع سلاح می‌کند. حتی اگر دشمنی هیچ‌یک از الزامات یادشده را هم به همراه نداشته باشد، باز هم با اجرای این طلسم از سری طلسم های بازی Hogwarts Legacy دچار آسیب خواهد شد.
 • طلسم Incendio
  همانطور که از اسم آن پیداست، این طلسم می‌تواند به دشمنان صدمه بزند، دشمنان را شعله‌ور کرده و آتش بزند یا حتی مشعل‌ها را روشن کرده و محیط را نورانی کند.

نفرین‌های نابخشودنی

اگر شما به جنبه سیاه بازی اسپین آف هری پاتر علاقه دارید و می‌خواهید هنرهای تاریک را فرا گیرید، این بخش آموزشی برای شما تهیه شده است. در دنیای جادوگری مطمئنا قرار نیست همه تبدیل به هری پاتر (Harry Potter) شوند و وجود ذاتی همچون لرد ولدمورت (Lord Voldemort) هم ضروری‌ست؛ چرا که تا شر نباشد، خیر بی‌معنا تلقی می‌گردد. بنابراین باید در جریان باشید که طلسم های بازی Hogwarts Legacy دارای بعدی پلید هم هستند که تحت شرایطی خاص قابل استفاده قرار خواهند گرفت.

 • طلسم Avada Kedavra
  معروف‌ترین طلسم جنبه تاریک دنیای جادوگری Hogwarts Legacy که درجا دشمن را خواهد کشت.
 • طلسم Crucio
  باعث درد کشیدن دشمنان در حین صدمه دیدن می‌شود. این طلسم تاریک قربانی را نفرین می‌کند و دشمنان نفرین‌شده ضربه بیشتری دریافت می‌کنند. توجه کنید که این نفرین فقط در میدان نبرد قابل استفاده است.
 • طلسم Imperio
  این نفرین به صورت موقت دشمنان را مجبور می‌کند تا در جبهه شما بجنگند، گویی که هیچ اختیاری از خود ندارند. هرچند آن‌ها از دیگر دشمنان کمتر آسیب می‌بینند، وفاداریشان نسبت به شما در طول زمان افزایش می‌یابد. این طلسم هم قربانی را نفرین می‌کند تا آسیب‌پذیری بیشتری را تجربه نمایند. همانند طلسم قبلی، این نفرین تنها در میدان نبرد قابل استفاده خواهد بود.

طلسم‌های تغییر شکل

این دسته از طلسم های بازی Hogwarts Legacy برای مبارزه یا اکتشاف استفاده نمی‌شوند، بلکه برای اهدافی خاص در اتاق نیاز (Room of Requirement) کاربرد دارند. این طلسم‌ها روی الماس طلسم قابل انتخاب شدن نیستند.

 • طلسم Altering Spell
  وقتی این طلسم در اتاق نیاز اجرا شود، توانایی تغییر شکل فیزیکی و ویژگی‌های اجسام را مهیا می‌سازد.
 • طلسم Conjuring Spell
  پس از اجرا در اتاق نیاز، این طلسم باعث به وجود آمدن اشیا مختلف خواهد شد
 • طلسم Evanesco
  این طلسم توانایی ناپدید کردن و بازگرداندن اشیا مختلف را دارد، البته اگر در اتاق مورد نیاز اجرا شود.
3.6 7 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا