لیست حالت‌های Hitman III به همراه توضیحاتشان منتشر شد

تعداد حالت‌ها به عدد پنج می‌رسد

لیست حالت‌های Hitman III به همراه توضیحاتشان منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
حالت‌های Hitman III

استودیوی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک مطلب از طریق وب سایت رسمی خود، از حالت‌های Hitman III رونمایی کرد و توضیحات کوتاهی درباره‌ی هر کدام ارائه داد.

آی‌او اینتراکتیو در رویداد The Future of Gaming که اواخر خرداد برگزار شد حضور یافت و قسمت سوم سری بازی‌های هیتمن تحت عنوان Hitman III را معرفی کرد. این عنوان قرار است حکم یک پایان‌بندی را برای مجموعه‌ی World of Assassination داشته باشد که با انتشار Hitman در سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز شده بود. تیم بازاریابی آی‌او اینتراکتیو طی هفته‌های اخیر تمام تمرکز خود را روی این بازی مخفی‌کاری قرار داد و سعی کرد با انتشار ویدیو و اطلاعات مختلف، علاقه‌مندان را هر چه بیشتر با جدیدترین محصول خود آشنا کند. اخیرا پست دیگری در وب سایت رسمی این استودیوی دانمارکی به اشتراک گذاشته شده که جزئیات قابل‌توجهی را شامل می‌شود.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو با انتشار یک مطلب از طریق وب سایت خود، حالت‌های Hitman III را معرفی کرد و توضیحات کوتاهی درباره‌ی هر کدام ارائه داد. با توجه به این پست، تیم توسعه حالت‌های متنوعی را برای بازی تدارک دیده که تعدادشان به عدد پنج می‌رسد. اولین حالت، Campaign نام دارد که مطابق انتظار شامل ماموریت‌هایی می‌شود که از لحاظ روایی بهم مرتبط هستند. طبق توضیحات، مامور ۴۷ در جریان کمپین قسمت سوم مهم‌ترین ماموریت‌های دوران فعالیتش را انجام خواهد داد؛ ماموریت‌هایی که سرنوشت تمام جهان را تحت شعاع قرار می‌دهند. دومین حالت، Elusive Targets است. مانند گذشته، خبری از رابط کاربری و مکانیک Instinct نیست و کاربر باید بدون هیچ کمک خاصی برای کشتن هدف خود برنامه‌ریزی کند. سازندگان قصد دارند تغییراتی را در این حالت اعمال کنند که جزئیات بیشتر در آینده منتشر خواهد شد.

سومین حالت با نام Escalations شناخته می‌شود. در این حالت، مکانیک تغییر لباس دارای محدودیت‌هایی خواهد بود و تعداد دوربین‌های امنیتی هم به تعداد قابل‌توجهی افزایش می‌یابد. البته چالش‌ها به همین دو مورد ختم نمی‌شوند. سازندگان، دیگر موارد موجود در محیط را هم تغییر داده‌اند تا به پایان رساندن ماموریت و کشتن شخص مورد نظر به هیچ وجه کار آسانی برای کاربر نباشد. چهارمین حالت، Contracts Mode است. کاربر به واسطه‌ی قابلیت‌هایی که برای این حالت تدارک دیده شده، هدف و نحوه‌ی کشتن او را تعیین می‌کند. به بیان دیگر، خودش یک ماموریت ساخته و آن را انجام می‌دهد. سپس می‌تواند دوستان خود را به انجام همان ماموریت دعوت کرده و نتایج را مقایسه کند. حالت پایانی هم Sniper Assassin نام دارد. مانند گذشته، کاربر باید محافظان و همچنین هدف مورد نظر را بدون به صدا درآوردن زنگ خطر و با استفاده از یک سلاح تک‌تیرانداز به قتل برساند.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو تاکید کرد حالت Ghost که نخستین بار در Hitman 2 معرفی شده بود، جایی در Hitman III نخواهد داشت. سازندگان در توضیح چنین تصمیمی گفتند تمرکز آن‌ها در حال حاضر روی دیگر بخش‌های بازی قرار دارد. از همین رو، مجبور شدند آن را حذف کنند. در ادامه‌ی بیانیه گفته شد سرورهای این حالت برای قسمت دوم هیتمن از تاریخ ۱۰ شهریور (مصادف با ۳۱ آگوست) غیرفعال خواهند شد. در ضمن، آی‌او اینتراکتیو قصد دارد در روز پایانی ماه جاری میلادی یک لایو استریم پخش کرده و جزئیات دیگری را به اشتراک بگذارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا