منتظر ساخت بازی Hitman 3 باشید

IO Interactive در حال کار بر روی نسخه بعدی Hitman است

منتظر ساخت بازی Hitman 3 باشید نیکان صبوری ۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
Hitman 3 ساخته می‌شود

در مستندی ساخته شده برای فرانچایز Hitman از سوی یکی از کانال‌های یوتویوب، خواهیم فهمید که ساخت بازی Hitman 3 امکان پذیر است. در کنار این موضوع، IO Interactive در حال توسعه یک پروژه مخفی است.

کانال یوتویوب NoClip که توسط دنی اودوایر راه اندازی شده؛ مستندی در خصوص فراز و نشیب‌های فرانچایز محبوب Hitman با نام The Fall & Rise of Hitman بخش کرد. در این مستند با کرسیتن الوردم (کارگردان خلاق) هاکان آبراک(مدیر عامل و مالک استودیو)، فورست لارچ (تهیه کننده اجرایی) و مِت اندرسون (طراح مراحل) از استودیوی IO Interactive مصاحبه شد.

در ویدیو از چالش‌ها، تاریخچه و تجربیات تیم در ساخت بازی گفته شد و هاکان آبراک اشاره کرد که:

تیم در حال کار برای محتوای جدید است و به دنبال راهی برای پیشروی سومین قسمت از Hitman هستند.

IO Interactive در اولین ماه از سال 2019 میلادی، استودیوی دوم خود را در شهر مالمو واقع در کشور سوئد افتتاح کرد. طبق اخباری که این شرکت اعلام کرده بود، احتمال اینکه توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Hitman به استودیوی جدید داده شود، زیاد بوده و در صورت محقق شدن هر دو تیم به مانند یک خانواده برای توسعه آن تلاش خواهند کرد.

هاکان آبراک در بخشی از مستند گفت:

وقتی که ساخت World of Assassination (قسمت اول) به اتمام رسید. قرار شد که یک بازی داشته باشیم که از Hitman 1 در پاریس شروع شده و تا آخر Hitman 3، ادامه داشته باشد.

ساخت بازی Hitman 3 با این مستند رسما تایید شد ولی به این معنی نیست که سازندگان در حال توسعه‌ی آن باشند. همچنین در این مستند خواهیم فهمید که IO Interactive در حال کار روی یک پروژه مخفی است که هنوز هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشده.

توسعه‌ی بازی Hitman 2 همچنان ادامه دارد و آخرین DLC این بازی به نام Siberia، امروز 8 مرداد ماه (30جولای) منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند این محتوای اضافه را هم اکنون خریداری کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا