#مهسا_امینی

بازیگر مشهور سینما دوباره در بازی Hitman 2 حضور می‌یابد

تقویم محتوای ماه ژانویه منتشر شد

محتویات ماه ژانویه‌ی Hitman 2

استودیوی آی‌او اینتراکتیو نقشه‌ی راه مربوط به محتویات ماه ژانویه‌ی Hitman 2 را منتشر کرده است. با توجه به آن، شان بین بازیگر مشهور سینما بار دیگر در قسمت دوم هیتمن حضور خواهد یافت.

جدیدترین نسخه از سری بازی‌های هیتمن تحت عنوان Hitman 2 اوایل نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران دریافت کند. در طول مدتی که از زمان عرضه‌ی بازی می‌گذرد، استودیوی آی‌او اینتراکتیو تلاش خود را به کار گرفت تا با انتشار محتویات جدید کاربران را به ادامه‌ی تجربه‌ی جدیدترین محصولش ترغیب کند که موفق هم بوده است. با گذشت چند روز از آغاز ژانویه، این استودیوی دانمارکی بیانیه‌ای را منتشر کرد و جزئیات مربوط به به‌روزرسانی‌های نسخه‌ی دوم هیتمن در ماه جاری میلادی را به اشتراک گذاشت.

با توجه به تصویری که محتویات ماه ژانویه‌ی Hitman 2 را تشریح می‌کند، مجموعا ۱۱ قرارداد ویژه (Featured Contract) در نظر گرفته شده است. نخستین قرارداد ویژه از تاریخ ۱۹ دی ماه (مصادف با ۹ ژانویه) در دسترس تمامی کاربران قرار می‌گیرد. اگرچه لوکیشن اولین قرارداد ویژه، هوکایدو است اما انتظار نداشته باشید تمامی ماموریت‌ها در همین نقشه رخ دهند. استودیوی سازنده سعی کرده است با انتخاب لوکیشن‌های مختلف، تنوع خوبی را به قراردادهای ویژه تزریق کند.

دیگر محتوای در نظر گرفته شده برای ماه ژانویه یک هدف گریزان (Elusive Target) است که از تاریخ ۲۷ دی ماه (مصادف با ۱۷ ژانویه) به بازی اضافه خواهد شد. هدف گریزان The Undying که در گذشته در دسترس قرار گرفته بود، بار دیگر به لیست هدف‌ها اضافه شده است تا کاربران شانس دوباره‌ای برای کشتن او داشته باشند. کسانی که قبلا موفق به تجربه‌ی این بخش شده بودند، دیگر دسترسی به The Undying نخواهند داشت. این شانس تنها در صورتی به یک کاربر داده می‌شود که در گذشته از فرصت خود برای کشتن مارک فابا استفاده نکرده باشد. در ضمن، شخصیت فابا با الهام از شان بین (Sean Bean)، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون طراحی شده است.

علاوه بر قراردادهای ویژه، شاهد اضافه شدن یک قرارداد منتخب (Curated Contract) هم خواهیم بود. این نوع قراردادها را طرفداران پروپاقرص سری بازی‌های هیتمن انتخاب می‌کنند و در ماه ژانویه، وظیفه‌ی انتخاب بر عهده‌ی کاربری با نام MulletPride قرار گرفته است. این قرارداد در تاریخ ۳ بهمن (مصادف با ۲۳ ژانویه) به بازی Hitman 2 اضافه می‌شود. در پایان ماه هم قسمت جدید سری ویدیوهای Meet the Team منتشر خواهد شد. در این قسمت نه تنها نگاهی به پشت صحنه‌ی استودیوی آی‌او اینتراکتیو می‌اندازیم، بلکه اطلاعاتی از محتویات ماه فوریه‌ی قسمت دوم هیتمن به‌دست خواهیم آورد.

در پایان، لازم به ذکر است که Hitman 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا